Design dla estetów – drzwi i podłogi VOX

Rosnąca popularność szkła w aranżacji wnętrz, zainspirowała projektantów sieci Drzwi i podłogi VOX do stworzenia kolekcji drzwi wejściowych, w których doskonała funkcjonalność łączy się z efektowną, nowoczesną formą.

bastion-lacobel-drzwi-i-podlogi-vox-2Design dla estetów

Piękne i funkcjonalne – takie są drzwi BASTION  z kolekcji LACOBEL. Szyba LACOBEL zlicowana ze skrzydłem drzwiowym, tworzą idealną całość. Szyba jest efektownym detalem, który podnosi estetykę, nie osłabiając konstrukcji i nie obniżając właściwości antywłamaniowych drzwi. Szyby występują w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnoszarym i czarnym, do których dopasowano okleinybastion-lacobel-drzwi-i-podlogi-vox-1 tak, by całość była idealnie spójna.

Kolekcja BASTION LACOBEL to trzy modele drzwi, różniące się wielkością szyby i jej ułożeniem na skrzydle drzwiowym. W wersji podstawowej szyba znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi, na życzenie klienta może jednak powstać model z szybą dwustronną.

Dużym atutem estetycznym drzwi są doskonale dopasowane modele klamek, które stanowią perfekcyjne wykończenie całości.

bastion-lacobel-drzwi-i-podlogi-vox

Jakość dla wymagających

Drzwi BASTION LACOBEL wyróżniają się nie tylko oryginalną estetyką, ale także doskonałymi parametrami  technicznymi. Ich solidna konstrukcja została oparta na ramie z drewna klejonego i wzmocniona aluminiowym profilem. Płyta dźwiękochłonna zapewnia akustykę na poziomie 32 dB. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, drzwi wyposażono w trójbolcowe zamki górne i dolne, zawias z regulacją i bolec antywyważeniowy. BASTION LACOBEL to propozycja, w której zadbano o każdy szczegół: klient może wybrać nie tylko podstawową stałą ościeżnicę drewnianą, ale także ościeżnicę drewnianą regulowaną.

Jakość i design od wejścia – drzwi to najlepsza wizytówka domu i jego mieszkańców, warto więc postawić na model, który urzeka nowoczesnymi rozwiązaniami.