Portal Budowlany Budnews – najświeższe informacje, prawo budowlane, porady – Buduj z Budnewsem !

 

Śląska Wielka Nagroda Budownictwa dla APA Group

Śląska Wielka Nagroda Budownictwa dla APA Group

Dnia 25 listopada, podczas XIX Gali Budownictwa organizowanej przez Śląską Izbę Budownictwa oraz Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa, odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Śląskie Budowanie”. Uroczystość odbyła się w Teatrze Miejskim w Gliwicach, gdzie wyróżnienie za optymalną integrację rozwiązań i produktów inteligentnych w imieniu APA Group odebrał prezes firmy, Artur Pollak.

XIX Gala Budownictwa to wspólne przedsięwzięcie samorządów gospodarczych i zawodowych budownictwa regionu, które w 2008 r. utworzyły platformę współdziałania jako Forum Budownictwa Śląskiego i reprezentują obecnie ponad 300 organizacji gospodarczych oraz 40 tysięcy osób jako kadra inżynieryjno-techniczna. Współorganizatorami Gali były również inne, krajowe i regionalne organizacje pozarządowe budownictwa, a wśród nich: Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Techników Budownictwa, Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie oraz Galicyjska Izba Budownictwa w Krakowie.

Orzeczenie Kapituły konkursu o przyznaniu nagrody firmie APA Group zostało podjęte na podstawie rekomendacji Członków Rady Śląskiej Izby Budownictwa i Kolegium Forum Budownictwa Śląskiego oraz ocen ekspertów konkursu. Wyróżnienie za optymalną integrację rozwiązań i produktów inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami zostało wręczone na ręce prezesa firmy – Artura Pollaka.

APA Group to firma wdrażająca i rozwijająca najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu inteligentnej automatyki w obszarze życia codziennego. To między innymi producent zaawansowanych rozwiązań, dzięki którym deweloperzy mogą oferować inteligentne pakiety dla mieszkań. Tego typu obiekt, pozwalający na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa oraz pełną kontrolę nad miejscem zamieszania, ma w niedalekiej przyszłości powstać w Warszawie.