Czy znasz markę narzędziową Mighty Seven? Poznaj ich produkty!

Mighty Seven, to narzędzia pneumatyczne do zastosowań warsztatowych, przemysłowych i dla majsterkowiczów. Przydają się do profesjonalnych zastosowań, ale także do drobnych prac naprawczych w domu i ogrodzie. Sprawdź jakie produkty dostaniesz od Mighty Seven

Mighty Seven – niezawodne rozwiązania

Mighty Seven, to firma, która od kilkudziesięciu lat dostarcza nowoczesne i solidne rozwiązania. Ich narzędzia pneumatyczne są ergonomiczne i niezawodne. Są cenione i uznawane wśród prywatnych użytkowników oraz pracowników profesjonalnych warsztatów. Nieustanna kontrola i badania pozwalają być M7 liderem na rynku narzędzi pneumatycznych. Tworzą i dostarczają doskonałej jakości narzędzia, które są tanie w eksploatacji. 

Mighty Seven również kreuje i udoskonala znane narzędzia oraz pracuje nad nowymi rozwiązaniami. Stworzyli między innymi wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju klucz udarowy ½”. To najmniejsze narzędzie w swoim rodzaju na świecie. Klucz ma 180mm wysokości i tylko 115,5mm długości. Pneumatyczny klucz udarowy M7 NC-4610 charakteryzuje także niska masa wynosząca 1,6kg. Jest on lekki i poręczny, a jego 610Nm momentu obrotowego czyni go dodatkowo bardzo wszechstronnym. To nie jedyne rozwiązanie, którym może pochwalić się M7. W swoim asortymencie posiadają również: gwoździarki, wkrętarki, klucze udarowe, wiertarki, młoty pneumatyczne, noże do blachy, nitownice i wiele innych.

Wiertarki i wkrętarki M7

Narzędzia Mighty Seven to profesjonalne wiertarki pneumatyczne. Cechują się nie tylko odpowiednią mocą, ale również ergonomią. Produkty M7 świetnie leżą w dłoni i nie powodują dodatkowego zmęczenia nawet podczas długiej i uciążliwej pracy. Sprawdzają do pracy w warunkach przemysłowych, warsztatowych i domowych. Oprócz tego posiadają duży zakres prędkości obrotowych oraz cechują się idealnymi uchwytami wiertarskimi. 

Wiertarki i wkrętarki M7 to solidne, proste i niezawodne konstrukcje. Do cenionych i często wybieranych produktów należą: Wkrętarka pneumatyczna RA-2161 Mighty Seven M7, Pneumatyczna wiertarka QE-2133 Mighty Seven M7, M7 Gwintownica pneumatyczna PC-2010 M3-M12 wiertła PC-2010 + 48894759 Mighty Seven M7, WIERTARKA QE-331 Mighty Seven M7, Wiertarka pneumatyczna dwukierunkowa QE-533 Mighty Seven M7.

Młoty pneumatyczne Mighty Seven

Młoty pneumatyczne M7 podobnie jak wszystkie narzędzia marki cechują się wytrzymałością, solidnością i niezawodnością. Są szeroko stosowane w budownictwie, przemyśle, rolnictwie oraz branży motoryzacyjnej. Pomagają szybciej i dokładniej wykonać zaplanowaną pracę. Młoty są poręczne i łatwe w obsłudze. 

Firma oprócz dostarczania na rynek wysokiej jakości sprzętu zapewnia również profesjonalny serwis. Do najpopularniejszych sprzętów z tej kategorii należą: MŁOTEK IGŁOWY SN-1368 Mighty Seven M7, MŁOTEK IGŁOWY PISTOLETOWY SN-2110 Mighty Seven M7, Młotek pneumatyczny z długim cylindrem SC-222C Mighty Seven M7, Młotek pneumatyczny C SC-221 Mighty Seven M7, MŁOTEK IGŁOWY SN-1288 Mighty Seven M7.

Artykuł partnera