Design modułowy. Opcja dla wymagających

meble do salonu
Fot. NewLook

Wyobraźmy sobie nowoczesny design a w nim układankę, której wszystkie elementy łączą się w perfekcyjną całość, przy nieskończonej ilości konfiguracji. Elements marki NewLook to możliwość kształtowania przestrzeni, dedykowana tym, którzy wymagają więcej.

Istotny ELEMENT

Sofy, fotele, leżanki, dostawki, elementy narożne, zagłówki, poduchy i megapufy – Elements pozwala budować zestawy, które wpiszą się nie tylko w nasze preferencje estetyczne, ale i w przestrzeń, którą dysponujemy. Przemyślane projekty sprawiają, że poszczególne elementy mogą funkcjonować samodzielnie lub tworzyć złożoną całość. Przestronne wnętrze, niewielkie pomieszczenie, salon otwarty na kuchnię: Elements zaaranżuje każdą przestrzeń, nie zostawiając w niej miejsca tylko na…nudę.

meble modułowe
Fot. NewLook

Niezobowiązująca elegancja

Elements to nie tylko sprytne rozwiązania, to design dopracowany w szczególe. Geometryczne bryły o zaokrąglonych krawędziach są idealną bazą dla dynamicznej, nowoczesnej aranżacji. Różnica faktur i gra kolorów pomiędzy korpusem a bokiem mebla pozwala na tworzenie zestawów, które potrafią zaskoczyć. Eleganckie czernie i szarości, ponadczasowy kontrast bieli i czerni, a może biel i soczysta zieleń? Możliwości kończą się tam, gdzie sięgają granice naszej wyobraźni. Solidne, miękkie siedziska z fantazyjnymi wypukłościami oraz wygodne, ruchome oparcia i poduchy to fuzja komfortu i stylu, która sprawdza się tam, gdzie standardowe rozwiązania – to za mało.

sofa modułowa
Fot. NewLook

Kolekcje modułowe mają jeszcze jeden atut, doceniany szczególnie przez osoby, które do urządzania wnętrz podchodzą kreatywnie: bardzo łatwo dają się przearanżować. Szybka zmiana konfiguracji choćby dwóch elementów kolekcji może sprawić, że salon nabierze całkiem nowego charakteru. Elements to kolekcja, która wytrzymuje duże tempo – dla wszystkich żyjących dynamicznie i czerpiących z życia pełnymi garściami.