Gala Liderów Rynku Stolarki ponownie na Warsaw Build

Fot._1.Gala_Liderow_Stolarki_2014

Zrzeszenie Montażystów Stolarki wraz z Centrum Analiz Branżowych jak co roku nagradzają wspólnie podczas specjalnej gali największych graczy na rynku stolarki budowlanej. Podobnie jak w roku ubiegłym Gala Liderów Rynku Stolarki 2014 odbędzie się podczas targów Warsaw Build organizowanych przez firmę Lentewenc.

O tym, czy firma ma szansę zdobyć wysoką pozycję na rynku i ją utrzymać decyduje wybór konsumentów. Celem Gali Liderów Rynku Stolarki jest wyróżnienie tych firm, które w segmencie produkcji okien i drzwi odnotowały najwyższą sprzedaż.Podstawą wyłonienia zwycięzców jest zestawiany przez Centrum Analiz Branżowych ranking firm według ich wyników sprzedażowych osiągniętych w minionym roku.

Fot._2.Liderzy_Rynku_Stolarki_podczas_Gali_w_2013_roku

„And the winner is…”

W roku 2013 Liderami Rynku Stolarki okazały się takie firmy, jak m.in.: VELUX, DRUTEX, Aluprof, DLH, MFO czy Teknos.

Można powiedzieć, że o byciu Liderem w danym segmencie decydują klienci danej firmy, kupując w mniejszym lub większym stopniu jej produkty i w ten sposób tworząc jej wynik sprzedażowy. Inne czynniki nie mają znaczenia.” – mówi Robert Klos z Centrum Analiz Branżowych.

Nie ma zatem zgłoszeń ani jury – zwycięzcy wyznaczani są w sposób obiektywny, o wyniku decydują liczby. Najlepsze przedsiębiorstwa są wyróżnione podczas uroczystej Gali, która już drugi raz z rzędu odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build.

Najwięksi gracze branżowi w jednym miejscu

Gala jest jednocześnie spotkaniem Klubu Forum 100 – szefów stu największych firm z branży stolarki budowlanej. Z tego względu ceremonia wręczenia nagród będzie poprzedzona prezentacją wyników branży w I połowie bieżącego roku oraz prognoz na kolejne lata.

Warsaw_Build_2014_logo

Branżowe święto

Uroczystość wyłonienia Liderów to nie jedyne wydarzenie dla branży stolarki, które odbędzie się podczas Warsaw Build. Od 18 do 20 września montażyści będą mieli okazję wziąć udział w III Ogólnopolskim Pikniku Montażowym, natomiast producenci mogą się spodziewać rozwiązania konkursu na najlepszy design drzwi i okien pt. „Diament Stolarki”.

Szczegóły tych i innych wydarzeń ogłoszone będą już wkrótce.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2014

18-20 września 2014
Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa