Pięknie i bezpiecznie – znajdź wymarzone cztery kąty w Warszawie

Rezydencja Arteco

Warszawa od lat cieszy się popularnością wśród potencjalnych kredytobiorców, dlatego też każdego roku powstaje tu tak wiele nowych inwestycji. Z tego również powodu to właśnie w stolicy bez większych kłopotów można odnaleźć lokal idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb. W najbliższym roku oferta na rynku pierwotnym powinna być szczególnie interesująca.

Rok 2015 dalszym pasmem sukcesów – inwestorów i kredytobiorców

Mieszkaniowemu eldorado końca nie widać, co więcej – żadne symptomy i prognozy nie wskazują na pogorszenie sytuacji. Jest to o tyle zaskakujące, iż od nowego roku weszły w życie zmiany, które – przynajmniej teoretycznie – mogły spowolnić dynamikę na rynku pierwotnym. Chodzi oczywiście o modyfikacje programu MdM oraz szeroko omawianą kwestię wkładu własnego, który wzrósł z dotychczasowych 5%, do poziomu równego 10%. Częściowo zrekompensuje to planowane obniżenie stóp procentowych oraz stawek WIBOR. Oczekiwany jest także wzrost konkurencyjności na rynku. W dwóch poprzednich latach utrzymywał się stały i dosyć wysoki poziom sprzedaży nowych mieszkań. Nadchodzące lata mają natomiast obfitować w większą liczbę inwestycji dopuszczonych do dystrybucji, co wiąże się z szerszym polem wyboru dla potencjalnych klientów. Wynikiem tego będzie walka deweloperów nie tylko na ceny, lecz przede wszystkim na jakość. Ma to być również element decydujący o projektach inwestycji planowanych w najbliższych kilku latach.

Warszawa – nowe mieszkanie na zawołanie

Stołeczny rynek jest jednym z najlepiej rozwijających się w kraju i najbardziej dynamicznych. Coraz większa grupa kredytobiorców zainteresowanych nowymi lokalami samoistnie napędza otwieranie kolejnych inwestycji. Jednocześnie, w całym procederze nie widać sztucznego pompowania balonika, które miało miejsce kilka lat temu. Stwarza to bezpieczne warunki to zaciągnięcia kredytu i kupna mieszkania. Dzielnice takie jak Ursynów, Wilanów, Bielany i Żoliborz cieszą się dużą popularnością wśród warszawskiej klienteli. Inwestycje deweloperskie na tych terenach słyną z dobrego usytuowania komunikacyjnego, spokojnej okolicy oraz połączenia wielkomiejskiego stylu życia z atutami domku na przedmieściach. Równolegle, deweloperzy wciąż szukają nowych lokalizacji, które zaspokoją wszelkie wymagania kupujących.

Gdzie znaleźć interesującą ofertę?

Niezwykle ciekawą propozycją zlokalizowaną na malowniczym Żoliborzu, znanym także z kultowej piosenki zespołu T.Love, jest Rezydencja Arteco. Inwestycja wyróżnia się wśród pozostałych artystycznymi detalami, będąc swoistym dziełem sztuki w swojej klasie. Liczne wykończenia z naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień, oraz bogata roślinność, tworzą kompozycję pełną harmonii, klasy i spokoju. Całość nawiązuje do klasycznej szachownicy. Osiedle zostało usytuowane w Sadach Żoliborskich – blisko komunikacji miejskiej gwarantującej dogodny dojazd do centrum miasta, a jednocześnie na tyle daleko, by zapewnić ciszę i spokój wszystkim mieszkańcom. Na terenie inwestycji można znaleźć wiele punktów usługowych, co znacznie zwiększa walory funkcjonalne. W sąsiedztwie są usytuowane liczne tereny zielone takie jak m.in. Park Kaskada, Kępa Potocka, Park im. Żołnierzy Żywiciela czy Part Stefana Żeromskiego. Stwarza to idealne warunki do różnego rodzaju rekreacji. Na terenie samego osiedla został umieszczony także plac zabaw oraz wielofunkcyjne boisko. Wykończenie budynków akrylową elewacją z licznymi dodatkami tworzy niezapomniany efekt. W ich wnętrzu znajdują się przestronne klatki schodowe, cichobieżne windy oraz garaż podziemny. Teren osiedla jest przez całą dobę chroniony oraz monitorowany. Centralnie usytuowana recepcja stanowi jednocześnie uniwersalny hol wejściowy dla gości.