Praktyczne i eleganckie oświetlenie do Twojego nowego domu

oświetlenie

Urządzając swój nowy dom, musimy pamiętać o wielu sprawach. Jedną z ważniejszych kwestii jest oświetlenie. Warto zastanowić się nad swoimi potrzebami w tym zakresie już na etapie projektu domu. Rozmieszczenie włączników oraz poszczególnych punktów świetlnych, odgrywa istotną rolę w późniejszym użytkowaniu poszczególnych pomieszczeń. Dobrze jest także zawczasu sprawdzić, jakie rodzaje oświetlenia są aktualnie dostępne.

Lampy wewnętrzne

Rozbudowana oferta sklepu Tomix.pl świadczy o tym, jak bardzo rozwinęła się branża oświetleniowa. Sprzedawca oferuje następujące rodzaje lamp wewnętrznych:

 • lampy ścienne i sufitowe,
 • lampy wiszące i żyrandole,
 • lampy stojące,
 • lampy wpuszczane,
 • lampy betonowe,
 • lampy gipsowe,
 • lampy drewniane,
 • oświetlenie łazienkowe,
 • oświetlenie pokoju dziecka.

Jak widać, asortyment jest niezwykle zróżnicowany. Ten sklep z oświetleniem proponuje zarówno rozwiązania klasyczne, jak i produkty niezwykle nowoczesne. W sprzedaży znajdują się: kinkiety, plafony, reflektory, lampy podłogowe, biurkowe, abażury, klosze. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także inne rodzaje oświetlenia takie jak, między innymi:

 • oświetlenie obrazów i półek,
 • oświetlenie podszafkowe,
 • oświetlenie schodowe,
 • lustra z wbudowanym oświetleniem.

Z oferty sklepu z całą pewnością zadowoleni będą nawet najbardziej wymagający klienci. Dostępne są bowiem produkty w różnych przedziałach cenowych, pochodzące od różnych producentów oświetlenia. Z powodzeniem można tu nabyć lampy pasujące do wnętrz urządzonych w stylu glamour, minimalistycznym lub skandynawskim. W opcji są zarówno modele o ascetycznej budowie, jak i propozycje charakteryzujące się intensywnymi zdobieniami.

Lampy zewnętrzne

Katalog produktów Tomix.pl obejmuje także lampy zewnętrzne. Każda z oferowanych kolekcji oświetlenia w znaczący sposób wpłynie na bezpieczeństwo domowników, podkreśli wygląd elewacji oraz efektywnie podświetli podjazd. Jeśli chodzi o lampy zewnętrzne, sprzedawca proponuje: lampy ścienne, lampy sufitowe, lampy wiszące, lampy wpuszczane, lampy stojące, lampy najazdowe i dogruntowe, lampy podwodne oraz reflektory i naświetlacze.

Strona sprzedawcy to świetne źródło inspiracji w zakresie organizacji oświetlenia zewnętrznego domu. Na firmowym blogu publikowane są różne ciekawe artykuły w tym zakresie. Tomix.pl oferuje także wszystkie niezbędne akcesoria służące do montażu i podłączenia oświetlenia znajdującego się na zewnątrz domu, w tym: podstawy do lamp, przedłużki, osłony, transformatory, przedłużacze, zestawy do instalacji wbudowanej.

Włączniki i żarówki

W ofercie sklepu dostępna jest imponująca kolekcja włączników oraz żarówek LED. Wachlarz produktów obejmuje: panele i ramki (pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne, z miejscem na osprzęt) oraz wkłady dotykowe. Nie ma także przeszkód, aby zaopatrzyć się w gotowe zestawy. Do wyboru są: termostaty, włączniki schodowo-krzyżowe, ściemniacze, zestawy dzwonkowe lub roletowe, piloty do zdalnego sterowania, gniazda telewizyjne i komputerowe, czujniki ruchu. 

Poza tym na kupujących czekają atrakcyjne oferty promocyjne. Darmowa dostawa dostępna jest już dla zamówień powyżej 200 zł. Do tego dochodzą aktywne rabaty, których wysokość zależy od kwoty zamówienia.

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany