FM Solutions. Lider kompeksowej obsługi budynków w Polsce

FM Solutions

Jeśli chcesz, by twoje komercyjne nieruchomości były dobrze zarządzane, koszty niższe a korzystający z budynku zadowoleni skorzystaj z usług FM Solutions – lidera facility management (FM) w południowej Polsce.

Czym jest facility management?

Zgodnie z definicją, która pochodzi od Międzynarodowej Organizacji zrzeszającej firmy działające na tym polu: FM to profesjonalna działalność, której zadaniem jest sprawowanie szeroko pojętej opieki nad budynkiem, a w szczególności obniżenie kosztów jego utrzymania, podnoszenie jakości oferowanych w nim usług oraz zachowanie, a nawet podnoszenie jego wartości rynkowej.

FM Solutions liderem Polski Południowej

Firma FM Solutions sp. z o.o. od lat pozostaje liderem jeśli idzie o rozwiązania facility management. Organizacja ta od 2014 posiada i działa zgodnie z wytycznymi certyfikatu ISO 9001:2015. Stawiając na rozwój, FM Solutions posiada także certyfikaty ISO 14001:2015, ISO 45001:2018. Dbałość o standardy wyróżnia tę firmę, która opracowała szczegółowe procedury pozwalające reagować szybko na potrzeby klientów i wyznaczać nowe trendy dla firm o podobnym profilu działania.

Ukierunkowana na klientów proponuje im rozwiązania od projektu, wykonania aż po serwis klimatyzacji, wentylacji, fotowoltaiki, automatyki. Szczególnie rzuca się w oczy kwestia doświadczenie w zakresie wdrażania oszczędności energii dzięki instalacjom fotowoltaicznym. Wartości tych działań są mierzalne za pomocą coraz niższych rachunków za prąd, który bije kolejne rekordy cen. Dodatkowo firma FM Solutions oferuje pomoc podczas procesu uzyskiwania dotacji i ulg na tę „zieloną energię”.

Dzięki temu od lat pozostaje liderem jeśli idzie o rozwiązania facility management. Firma FM Solutions sp. z o.o. dostrzega potrzeby klientów, stąd pomysł na narzędzie Fit-out, dzięki któremu skończą się twoje problemy z zarządzaniem projektami aranżacji, przebudowy powierzchni, modernizacji instalacji, zmiany funkcji lokali.

Firma proponuje również usługi związanie z utrzymaniem czystości oraz wszelkiego rodzaju prace budowlane. Jeśli chodzi o czystość to rozwiązaniem, które Firma FM Solutions oferuje klientom, jest ozonowanie. Usługa ta pozwala utrzymać higieniczną czystość powietrza i eliminuje wszelkie niepożądane zapachy.

FM Solutions SP – gwarancja sprawdzonego biznesu

Firma FM Solutions sp. z o.o. o klienta dba także… inwestując w pracowników. Sumiennie realizowane przez firmę działania na rzecz odpowiedniego wykonywania procesów wyróżniają FM Solutions nie tylko na rynku lokalnym. Organizacja wie, jak ważni są ludzie, którzy mają czuć się dobrze w pracy. Szkolenia, możliwość realizacji nieszablonowych projektów czy klarowne ścieżki rozwoju zawodowego to tylko niektóre z nich.

Jeśli posiadasz budynki w takich miastach, jak: Kraków, Warszawa, Katowice czy Wrocław, pamiętaj, że obsługa techniczna budynków powierzona FM Solutions jest najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Artykuł sponsorowany