Szeregówki Wrocław – gdzie szukać ciekawych ofert nowych domów szeregowych we Wrocławiu?

Wrocław sam w sobie jest bardzo pięknym miastem, aczkolwiek nie każda osoba chce mieszkać w centrum. Wrocław jednakże daje znacznie więcej możliwości. Dzielnice usytuowane w pewnej odległości od centrum oraz dobrze z nim skomunikowane to z pewnością jest bardzo korzystna opcja, z której warto skorzystać. Między innymi taką opcją jest inwestycja dewelopera Scandi Home o nazwie Osiedle Scandi.

Osiedle Scandi

Zasadniczo domy szeregowe we Wrocławiu położone na granicy dzielnic Jagodna oraz Brochów są inwestycją trafiającą w punkt, trafiającą w najgłębsze potrzeby potencjalnych klientów. Scandi Home jest inwestycją powstającą przy ulicy Sygnałowej. Istotnym elementem na pewno jest fakt, iż owa inwestycja jest położona w odległości około 5 km od centrum miasta. Bardzo dobre skomunikowanie z centrum powoduje, że nie trzeba rezygnować z rozrywki, z pracy w centrum Wrocławia.

Z pewnością kolejnym z istotnych elementów wpływających na atrakcyjność tego miejsca jest sąsiedztwo rozległych terenów zielonych. Mowa jest mianowicie o Parku Brochowskim. Jest to nie tylko jeden z najpiękniejszych obszarów rekreacyjnych w mieście, ale ponadto również jest to jeden z najstarszych parków. Poza tym w bliskim sąsiedztwie inwestycji funkcjonują żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy. To niezwykle istotny aspekt z punktu widzenia każdej osoby, która chce tutaj mieszkać. Dodajmy także, iż obecnie przebudowie poddawana jest ulica Buforowa, dzięki czemu dostępność komunikacyjna Wrocławia, jego centrum, będzie jeszcze większa.

Inwestycja w szczegółach

Każdy dom szeregowy znajdujący się w owej inwestycji został oparty na innowacyjnych rozwiązaniach. Mówiąc o konkretnych aspektach owej innowacyjności, należy wskazać na:

– Bezzłączkowy system instalacyjny,

– inteligentne rozwiązania pozwalająca sterować różnymi funkcjami w domu,

– technika ciepłego montażu,

Wszystkie te elementy zawierają się w systemie o nazwie Scandi Smart.

Tym samym są to bardzo nowoczesne szeregówki Wrocław. Cena tychże mieszkań szeregowych na pewno jest bardzo atrakcyjna i dlatego też sporo osób już zdecydowało się skorzystać z owej propozycji, wiele osób już zarezerwowało swój własny lokal. Oczywiście owe domy szeregowe wrocławskiego przedmieścia są jeszcze dostępne, niemniej jednak warto się nieco pospieszyć. Osiedle Scandi to nowe szeregówki, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić przyszłym użytkownikom bardzo dużą elastyczność, dają możliwość swobodnego ich urządzenia. Każdy dom jest zlokalizowany na trzech kondygnacjach. W każdym z domów znajduje się aż pięć pokoi oraz trzy łazienki do dyspozycji. Zastosowano tutaj system skandynawski, w którym mamy do czynienia z pewnym minimalizmem, aczkolwiek każdy, kto zakupi ów dom szeregowy, może dokonać pewnych niezbędnych zmian.

Przestrzeń do życia

Zabudowa szeregowa może nie dawać poczucia prywatności, odrębności. Te, mimo że są to domy w zabudowie szeregowej, to jednak nie ma mowy o zbyt bliskiej odległości od sąsiadów, nie ma mowy o tym, że tutaj nie będzie strefy prywatnej, strefy intymnej. Istotnym elementem na pewno jest to, że każdy z tych domów ma swój własny ogród, dzięki czemu można odpoczywać nie tylko, wewnątrz, ale także na zewnątrz domu, jeśli oczywiście aura temu sprzyja. Tak naprawdę domy szeregowe we Wrocławiu  to dosyć szeroka oferta, która dotyczy różnych dzielnic, różnych miejsc w mieście. Osiedle Scandi to jedna z ciekawszych inwestycji, która niewątpliwie cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Jest to inwestycja, która w swoim założeniu jest odpowiedzią na bardzo wiele potrzeb wykazywanych przez klientów, przez mieszkańców Wrocławia.

Nowoczesne domy szeregowe wrocławskiej dzielnicy Brochów oraz Jagodna pozwalają na znalezienie swojego własnego miejsca na ziemi. Pozwalają oddychać naturą, dziką przyrodą, pozwalają na odpowiedni odpoczynek na łonie przyrody, ale z drugiej strony równocześnie też pozwalają nie rezygnować z uciech, z korzyści płynących z mieszkania w dużym mieście. Bliskość centrum to element, który na pewno jest tutaj bardzo istotny z uwagi na to, że w ten sposób nie ma żadnych większych problemów z tym, aby dotrzeć do miejsc pracy i nie zajmuje to zbyt wiele czasu. Można, więc powiedzieć, że owa oferta jest trafiona w punkt, jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby współczesnych ludzi.