Deweloper Barc Warszawa zakończył pierwszy etap budowy Tarasów Dionizosa

Tarasy Dionizosa_Barc Warszawa SA.

Barc Warszawa SA. zakończył pierwszy etap realizacji swojej inwestycji na warszawskiej Białołęce i przygotowuje się do budowy kolejnego budynku     

Osiedle powstaje przy zjeździe z Modlińskiej w ulicę Winorośli, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów dębowych. Wszystkie mieszkania oferowane w inwestycji kwalifikują się do dopłat w programie „Mieszkanie dla młodych”. Kawalerkę w Tarasach Dionizosa można kupić już za 199 988 zł, mieszkanie dwupokojowe od 210 392 zł, a trzy pokoje w cenie od 294 780 zł.

W pierwszym etapie budowy inwestycji powstał czteropiętrowy budynek w kształcie litery L z 51 mieszkaniami 1 – 4 pokojowymi o powierzchni od 30 do 71 mkw. Znajdujące się w nim lokale zostały już oddane do użytkowania i w większości znalazły już właścicieli.

Tarasy Dionizosa_lobbyDeweloper przygotowuje się do rozpoczęcia budowy kolejnego budynku, który składał się będzie z niższej, czteropiętrowej części i wyższej o wysokości 8 pięter. Zaplanowano w nim 87 mieszkań. Będą to lokale od dwupokojowych o metrażu od 34 do czteropokojowych o powierzchni 73 mkw. Balkony lub tarasy przynależące do nich będą miały metraż do 14 mkw., a ogródki do 19 mkw.

W kompleksie powstaną cztery budynki z garażami podziemnymi. Każdy z nich będzie miał zielone wewnętrzne patio z miejscem przeznaczonym do wypoczynku i zabaw dla dzieci. Usytuowanie Tarasów Dionizosa w okolicy Wydmy Nowodworskiej i w odległości zaledwie 150 mkw. od lasku dębowego sprawia, że przestrzeń osiedla w sposób bezpośredni „podłączona jest do natury”. Jednocześnie położenie inwestycji 300 metrów od ulicy Modlińskiej, daje możliwość sprawnego dojazdu do centrum Warszawy.

Jak podkreślają przedstawiciele dewelopera, standardem wykończenia oraz aranżacją i jakością wykonania części wspólnych projekt dorównuje najlepszym inwestycjom w mieście. Potwierdza to godło Inwestycji Roku 2013, które Tarasy Dionizosa zdobyły, zostając laureatem w konkursie Muratora Expo.

Gotowym budynek przy ul. Winorośli 12 został wyposażony w reprezentacyjny hol ze strefą wypoczynkową, wysokiej klasy windy, a w garażu podziemnym położona została posadzka epoksydowa. W mieszkaniach w standardzie montowane są okna typu Portfenetr sięgające od sufitu do podłogi, dźwiękoszczelne, antywłamaniowe drzwi renomowanej marki, a ściany wykonywane są z wysokiej jakości materiałów o właściwościach tłumiących akustykę. Deweloper oferuje mieszkania również w opcji z wykończeniem pod klucz.