Farba renowacyjna z efektem perlenia

Farba do elewacji

Farba do elewacji zapewnia pokrywanemu podłożu dobre krycie i długotrwały efekt wizualny. Bardzo ważne, by chroniła je także przed takimi zagrożeniami, jak rozwój mikroorganizmów.

Farba silikonowa BOLIX F-RSLP jest przeznaczona do malowania standardowych podłoży budowlanych obiektów, poddanych renowacji lub konserwacji. Stosowana m.in. na płytach cementowych, elementach betonowych, murach ceglanych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych czy cienkowarstwowych tynkach mineralnych, silikatowych i silikonowych, posiada właściwości perlące. Dzięki temu możliwe jest samooczyszczenie jej powierzchni, które następuje w trakcie mycia strumieniem wody lub pod wpływem spadających kropli deszczu. Produkt zawiera silikony, które wpływają na jego hydrofobowość i odporność na zabrudzenia. Do tego jest paroprzepuszczalny, zapewnia pełne krycie oraz ochronę elewacji przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi i rozwojem mikroorganizmów.

farba renowacyjna

Farba do renowacji

Jako farba renowacyjna BOLIX F-RSLP stanowi element kompleksowego systemu do odnawiania i konserwacji budynków, BOLIX KAMIENICA. Wraz z innymi produktami systemu umożliwia całościową realizację prac wykończeniowych.

Informacje techniczne:

Produkt: BOLIX F-RSLP
element systemu BOLIX KAMIENICA
Producent: Bolix
Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C
Gęstość objętościowa: ok. 1,5 kg/dm3
Czas schnięcia jednej warstwy: 24 h
Stopień połysku: matowy
Kolor: biały lub zgodny z Paletą Barw BOLIX
Zużycie przy jednokrotnym malowaniu:
– na gładkim niechłonnym podłożu 0,12÷0,20l/m2
– na podłożu chropowatym 0,20÷0,28 l/m2
Opakowanie: 18 litrów
Cena: 28,31 zł brutto/litr