Mieszkania na sprzedaż. Mieszkania Siechnice czy dom we Wrocławiu?

Siechnice

Czego masz już dość tak bardzo, że masz ochotę wyjść z domu, trzasnąć drzwiami i nigdy nie wrócić do Wrocławia? Denerwują Cię korki i kierowcy, którzy wiecznie trąbią, jakby naprawdę mogło to przynieść jakiś realny efekt? Nie możesz już oddychać w wiecznym smogu pokrywającym wrocławskie ulice. Masz problemy z zatokami, częste bóle głowy, kaszel lub katar pojawiający się bez uprzedzenia.

A może po prostu doskwiera Ci brak zieleni? I marzysz już o tym, by spełnić w końcu swoje marzenie o domu pod miastem. Najchętniej niedaleko lasów, w których można spacerować godzinami. Co zrobisz, jeśli dowiesz się, że jeden z deweloperów właśnie sprzedaje takie nieruchomości w bardzo przystępnej cenie? I znajdują się one bezpośrednio przy jednym z ulubionych kąpielisk mieszkańców Wrocławia?

Mieszkania Siechnice. Marzenia w zasięgu ręki.

Zanim zdradzimy, o którą inwestycję deweloperską chodzi, krótki wstęp. Siechnice leżą na południowy zachód od Wrocławia. Dojazd samochodem do centrum aglomeracji nie zabiera stąd więcej niż 30 minut. Także wtedy, gdy drogi są zakorkowane. Wszystko dzięki drodze krajowej nr 94. 

W Siechnicach znajduje się również stacja kolejowa. Jest to pomocne, jeśli nie posiadasz auta lub martwisz się o to, czy Twoje dzieci będą mogły korzystać z zalet miasta po przeprowadzce.

Wrocław czy Siechnice? Cena nowych mieszkań na sprzedaż.

W Siechnicach mieszka ponad 30 razy mniej ludzi, niż we Wrocławiu. Jest to jednak pełnoprawne miasto dolnośląskie, w którym można bez problemu znaleźć szkoły, przedszkola i żłobki. Swobodnie skorzystasz tu również ze służby zdrowia, czy załatwisz niezbędne formalności w Urzędzie Miejskim. 

Koszt zakupu sporego domu szeregowego nie przekracza tutaj 600 000 zł. Biorąc pod uwagę ceny wrocławskich apartamentów z niewielkim balkonem i garażem w podziemiach, cena mieszkań w Siechnicach jest więc niezwykle przystępna. Szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę, że na terenie miasta znajduje się znane kąpielisko Błękitna Laguna, które stale uzupełnia się o kolejne atrakcje.

Metraż i rozkład. Kilka słów o inwestycji.

W zlokalizowanym przy samej plaży osiedlu domów szeregowych deweloper zaplanował lokale o wielkości od 83 do 111 m2. Widać przy tym wyraźnie, że architekt dobrze zrozumiał potrzeby współczesnych inwestorów. W każdym z domów znalazło się miejsce na duży salon z przeszklonymi drzwiami wychodzącymi na taras, kuchnię, pomieszczenie gospodarcze, dwie łazienki i trzy lub cztery dodatkowe pokoje. 

Bryły budynków są proste, by nie zawyżać sztucznie ceny sprzedaży. Zadbano jednak o delikatne, drewniane elementy, które przywodzą na myśl styl skandynawski. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie i łatwo można sobie wyobrazić codzienne życie w tak przyjaznym otoczeniu.

Ostatnie domy na sprzedaż w I etapie osiedla Scandi City.

Deweloper buduje oferowane osiedle w kilku etapach. Niemal wszystkie domy z pierwszej części inwestycji zostały już sprzedane lub zarezerwowane. Na swoich mieszkańców czekają ostatnie mieszkania w Siechnicach. Na kolejną taką okazję trzeba będzie trochę poczekać. 

Czujesz, że to miejsce dla Ciebie? Skontaktuj się z biurem sprzedaży. Nie zwlekaj z decyzją. W tym przypadku naprawdę nie chcesz, by ubiegł Cię ktoś inny.

Artykuł sponsorowany