Olimpiada budowlana MWSLiT we Wrocławiu – rusza II etap

Olimpiada Budowlana Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu trwa.  09.02.2015 r, zakończył się jej pierwszy etap.

Do II etapu Olimpiad, który rozpocznie się 16.02.2015 r., przeszli najlepsi z najlepszych.  Z roku na rok zainteresowanie młodzieży Olimpiadami Specjalistycznymi rośnie co potwierdza wzrastająca liczba zgłoszeń. Wraz z liczbą zgłoszeń rośnie również poziom jaki reprezentują uczniowie. Poziom I etapu zarówno Olimpiady Logistycznej jak i Budowlanej był bardzo wysoki. Jest to zasługa nauczycieli ze Szkół Ponadgimnazjalnych przygotowujących uczniów do konkursu.

W drugim etapie, który również odbędzie się online na specjalnie przygotowanej platformie – uczniowie zmierzą się z testem 20 pytań. Etap drugi Olimpiady Logistycznej i Budowlanej wymaga większego skupienia, gdyż poprawnych odpowiedzi na poszczególne pytanie może być już kilka.

II etap Olimpiady Logistycznej i Olimpiady Budowlanej zakończy się 16.03.2015r.

Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody: darmowy indeks MWSLiT, wyjazd na konferencję branżową oraz płatny staż.

Dzięki firmom, które objęły patronat nad Olimpiadami młodzież będzie miała możliwość zdobyć doświadczenie, tak ważne na obecnym rynku pracy.