Sztukateria wewnętrza Mardom Decor

Logo mardom

Elementy dekoracyjne z pianki poliuretanowej Mardom Decor to szeroka gama produktów pasujących do wielu stylów architektonicznych, spełniających najwyższe wymagania, zainspirowane przez europejskie i amerykańskie trendy z różnych okresów historycznych.

mardom_decor

Wysoka gęstość pianki sprawia, że produkty Mardom Decor są niemal tak twarde jak drewno sosnowe, jednak znacznie łatwiejsze w obróbce i bardziej elastyczne.

Sztukateria Mardom Decor jest fabrycznie zagruntowana na biało, i można ją malować różnego rodzaju farbami. Posiada twardą i odporną na uderzenia powłokę zewnętrzną. Jest lekka i łatwa w montażu.

Trwałość, wysoka odporność na wilgoć, a także brak zawartości rozpuszczalników CFC oraz HCFC sprawiają, że sztukateria Mardom Decor doskonale nadaje się do dekoracji ścian i sufitów nie tylko domów i mieszkań, ale także restauracji, sal balowych i innych pomieszczeń wymagających eleganckiego i niepowtarzalnego wystroju.

Sztukateria Mardom to duża gama produktów dekoracyjnych do wnętrz: listwy i narożniki, rozety, ornamenty i pilastry, wsporniki, obramowania, kolumny, elementy dekoracyjne. Standardowa długość listew 2,40m.