Builder Awards 2016

18 lutego w Złotych Tarasach odbyła się 13. edycja Gali Finałowej Builder Awards 2016. Podczas imprezy wręczono nagrody w różnych kategoriach, m.in. wyróżnienia dla Budowlanej Firmy Roku 2015 za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej.

Wśród nagrodzonych znalazła się firma JADAR, jedyny producent kostki brukowej na polskim rynku zapewniający swoim klientom 10 – letnią gwarancję użytkowania. Na uroczystej Gali Finałowej, która odbyła się w Multikinie zlokalizowanym w warszawskich Złotych Tarasach, firma JADAR sp. z o.o. otrzymała certyfikat Budowlanej Firmy Roku 2015 w kategorii „Producent materiałów budowlanych”. Nagrodę przyznano za wiodącą rolę na polskim rynku budowlanym w obszarze produkcji kostki brukowej, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, szczególne osiągnięcia na tle konkurencji oraz oferowane wysokiej jakości, innowacyjne produkty i usługi. Wyróżnienie w imieniu całego zespołu odebrał Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlu w JADAR sp. z o.o.

Cieszymy się z otrzymanej nagrody, przede wszystkim ze względu na jej prestiż. Dzięki niej znaleźliśmy się w czołówce najwybitniejszych polskich firm na rynku budowlanym i dołożymy wszelkich starań, aby tę pozycję utrzymać. Naszym priorytetem jest nie tylko zadowolenie klientów z oferowanych produktów, lecz także ich poczucie bezpieczeństwa, dlatego jako jedyna firma w kraju zapewniamy aż 10-letnią gwarancję użytkowania naszych produktów – mówi Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlu.

Uroczysta Gala wręczenia nagród BUILDERA gościła przedstawicieli branży budowlanej, biznesu oraz uczelni technicznych. To pokazuje rangę konkursu i uznanie dla opiniotwórczej roli miesięcznika BUILDER, który oprócz promowania dobrych praktyk, spełnia jeszcze jedną, niezwykle istotną funkcję – integruje branżę, daje pretekst do cyklicznych spotkań, budowania relacji, wszystkim uczestnikom procesu inwestycyjnego. Przy tym pozwala na spotkanie zarówno firm doświadczonych z dorobkiem, jak JADAR oraz dopiero wkraczających na rynek adeptów budownictwa i architektury. Podczas Gali wręczano bowiem także wyróżnienia Polskiego Herkulesa, Laury BUILDERA jak i nagrody dla młodych, początkujących architektów.