De Dietrich gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już tradycja spółki BDR Thermea Poland. Tym razem na aukcję został przekazany nowoczesny zestaw fotowoltaiczny Inisol POWER SET. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji na zakup sprzętu medycznego i diagnostycznego dla dzieci. 

Warto pomagać

W tym roku 29. finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia, pomimo pandemii wolontariusze pojawią się z puszkami w całej Polsce. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Tegoroczna zbiórka skupia się na takich dziedzinach medycyny dziecięcej, jak laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. W trosce o bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów małych pacjentów potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo drogie urządzenia medyczne. Zebrane środki będą przekazane na niezbędne wyposażenie sal operacyjnych. Do najważniejszych sprzętów, które są potrzebne należą m.in.: zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy czy lasery diodowe. 
 
Najbardziej znaną formą przekazywania pieniędzy są specjalne puszki, z którymi podczas wielkiego Finału stoją wolontariusze. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną można także bez problemów pomóc przez internet. Jednym ze sposobów jest udział w specjalnych licytacjach. Co roku do akcji włączają się znane osobistości ze świata kultury czy sportu. W tym roku udział w WOŚP biorą udział m.in.: Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, Justyna Kowalczyk, Marcin Najman, Cezary Pazura, Agata Młynarska, Monika Olejnik. Dodatkowo wiele firm dołącza się do tej wspaniałej inicjatywy. Marka De Dietrich, zgodnie z misją niesienia pomocy, przekazała na aukcję nowoczesny zestaw fotowoltaiczny Inisol POWER SET.

W trosce o nasze środowisko

Już od ponad 20 lat marka De Dietrich konsekwentnie realizuje założenia skupiające się na zapewnieniu swoim Klientom wysokiego komfortu, oszczędności energii oraz ograniczeniu emisji substancji szkodliwych do środowiska. Udział w licytacji na rzecz WOŚP można wziąć na stronie System fotowoltaiczny De Dietrich, potrwa ona do 1 lutego. 
 Gorąco zachęcamy do licytowania. Jest to niezwykła okazja do tego, żeby pomóc najmłodszym, a także zdobyć nowoczesne panele fotowoltaiczne. Cieszymy się, że i tym razem możemy być częścią tej wyjątkowej inicjatywy, jednocześnie promując Odnawialne Źródła Energii - podkreśla Tomasz Popiel szef działu marketingu marki De Dietrich. 

Wystawiony zestaw fotowoltaiczny Inisol POWER SET o mocy 2,08 KWp dostosowany jest do montażu na dachach obiektów komercyjnych, jak i mieszkalnych. Zestawy posiadają już wszystkie niezbędne części instalacji: panele fotowoltaiczne, inwerter, kable i konektory oraz system mocowania dostosowany do rodzaju pokrycia dachowego.

Artykuł sponsorowany