Ekskluzywne apartamenty w Warszawie

Już niedługo dobiegnie końca budowa apartamentowca przy ul. Dobrej 32 w Warszawie. Powiśle wzbogaci się o luksusowy budynek z apartamentami dla tych najbardziej wymagających.

Apartamentowiec przy ul. Dobrej 32 to projekt pracowni APA Wojciechowski, z inwestorem Powiśle BJK — spółki należącej do Grupy BJK, rodzinnej firmy z długoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Prostota i elegancja

Apartamentowiec ma strukturę kryształu, dzięki czemu prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo. Nie oznacza to jednak, że nie współgra z sąsiednimi budynkami. Wprost przeciwnie, bo idealnie się z nimi komponuje.

Parter apartamentowca przeznaczony jest na lokale użytkowe. Nad parterem mieści się sześć pięter mieszkalnych, a całość podkreśla trójwymiarowe zadaszenie. To spełnia dwie funkcje: pierwsza z nich to dodanie budowli wyjątkowego charakteru, druga to ochrona tarasów przed zbyt mocnym oświetleniem słonecznym. Kształt ten nawiązuje także do peronów stacji Powiśle i naturalnych kryształów. To połączenie zamiłowania do natury, sztuki, ale także i nawiązanie do miejsca, w którym apartament się znajduje.

Budynek łączy odcienie grafitu i antracytu, przełamane blachą w kolorze złota oraz lakierowanymi, ciemnymi akcentami. Ciekawym rozwiązaniem są ażurowe pionowe i poziome panele, które mieszkańcy mogą przesuwać lub składać. Dzięki temu wygląd apartamentowca może ciągle ulegać zmianom.

Spokój i kameralność

Apartamentowiec przy ul. Dobrej 32 to miejsce dla tych, którzy cenią sobie ciszę i komfort. W budynku mieści się tylko 18 apartamentów, dzięki czemu możliwe jest zachowanie spokoju i kameralności. W umowach deweloperskich zamieszczono także brak zgody na krótkoterminowy wynajem, dzięki czemu mieszkańcy nie będą musieli przejmować się nowymi, przypadkowymi osobami.

Jakość, która zachwyca

Prezes spółki BJK, Bartosz Kuźma zaznacza: „We wszystkich naszych inwestycjach stawialiśmy przede wszystkim na architekturę i jakość stosowanych materiałów i rozwiązań. Apartamenty Dobra 32 jest szczególnie ważnym projektem ze względu na unikatową lokalizację. Wybierając materiały, z których powstaje budynek, nie szukaliśmy oszczędności. Zawsze najważniejszym kryterium była estetyka i jakość”.

Dlatego w apartamentowcu znajduje się najbardziej nowoczesna winda na rynku oraz panoramiczne okna, które otwierane są ukrytymi w ramie silnikami elektrycznymi. Okna sięgają od podłogi do sufitu, dzięki czemu w pomieszczeniu z pewnością nie zabraknie naturalnego światła. Prócz tego lokale wyposażone są w klimatyzację najwyższej klasy.

O wygodę mieszkańców będzie dbała recepcja oraz concierge. Lokatorzy mają zagwarantowaną obsługę korespondencji i kurierów, a także serwis.

Wyjątkowe apartamenty i penthouse 

W budynku mieszczą się apartamenty, które mają powyżej 100 m kw, jednak prawdziwym diamentem jest penthouse o powierzchni 291 m kw, który jest położony aż na trzech kondygnacjach. Został on zaplanowany tak, by każde piętro mogło pełnić inną funkcję. Apartament ten ma łazienkę na każdym piętrze, a także 3 sypialnie, przestronny salon połączony z kuchnią, pokój dzienny, gabinet, garderobę i przedpokój.

Doskonała lokalizacja 

Ogromną zaletą apartamentowca przy Dobrej 32 jest także wyjątkowa lokalizacja. Mieszkańcy mają blisko do bulwarów i Parku Kazimierzowskiego. W pobliskiej Elektrowni Powiśle nie zabraknie restauracji, kawiarni, butików, czy sklepów światowych projektantów. Tym samym coś dla siebie znajdą zarówno ci, którzy lubią odpoczynek na łonie przyrody, jak i osoby uwielbiające spotkania ze znajomymi i nowinki modowe. To idealny złoty środek. 

Czy można sobie wymarzyć coś lepszego? Pozostaje tylko zamieszkać na dobre… Na Dobrej 32 w Warszawie.