Pralka Bosch pomoże Ci zadbać o Twoje ubrania

Marki Bosch przedstawiać nie trzeba. Niezależnie od tego, czy szukasz lodówki, zamrażarki czy pralki, Bosch z pewnością ma w swojej ofercie produkt, który będzie dla Ciebie idealny. Czym pralka Bosch różni się od urządzeń innych marek? Z pewnością tym, że nie zawiedzie Cię przez naprawdę długi czas. W końcu to niemiecka solidność!

Potrzebna Ci solidna pralka? Bosch oferuje szeroki wybór modeli

Marka Bosch może kojarzyć się głównie z produktami należącymi do kategorii dużego AGD. Sprzęty tej firmy słyną z solidnego wykonania i bezawaryjnego działania. Skąd bierze się ta sława? Firma buduje też podwozia i inne elementy samochodów, dla których wytrzymałość ma pierwszorzędne znaczenie.

Doświadczenie z przemysłowej produkcji części pojazdów przekłada się na solidność sprzętów gospodarstwa domowego. Pralki Bosch są przygotowywane dokładnie tak jak układy hamulcowe i podwozia do samochodów. Mają być solidne, wytrzymałe i idealnie wykonywać swoje zadania. Z tego powodu rzadko się psują i nie wymagają częstych odwiedzin w serwisie.

Pralki Bosch szóstej generacji – szczyt nowoczesnych technologii

Idealnym przykładem produktów tej firmy są pralki należące do szóstej generacji. Tylko na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym specjalnym. Projektanci i technicy niemieckiego producenta wkładają w swoje projekty wiele pracy i wysiłku. Dlatego w pralkach Bosch liczba obrotów bębna w trakcie wirowania jest znacznie większa niż u podobnych modeli innych producentów. Ich pozostałe zalety wychodzą w praniu.

Ponadto w produktach tej serii możemy znaleźć innowacyjne rozwiązania, niespotykane w innych pralkach. Tryb WaveDrum sprawi, że wyprane ubrania będą jeszcze czystsze. Z kolei funkcja Dołożenia Prania sprawi, że bez kłopotu dorzucisz do bębna zapomnianą skarpetkę.

Innym ciekawym rozwiązaniem spotykanym w modelach 6. generacji pralek Bosch jest technologia VarioPerfect. Jak działa? Jeżeli chcesz błyskawicznie uprać Twoje ubrania, to VarioPerfect przyśpieszy pranie aż o 65% w stosunku do programu ekologicznego. Kiedy nie zależy Ci na czasie i wolisz zadbać o środowisko – skorzystaj z tego drugiego. Pomoże Ci oszczędzić blisko 50% wody i prądu potrzebnych na przygotowanie „przyśpieszonego” prania.

Chcesz zadbać o ekologię? Pomoże Ci w tym Twoja pralka

Bosch bardzo mocno inwestuje w technologie pozwalające na oszczędzanie wody. W najnowszych modelach tych pralek znajdziesz funkcję ActiveWater™ Plus. Technologia ta sprawia, że pralka dokładnie waży prane ubrania i dostosowuje do nich ilość pobieranej wody. Dzięki temu nie tylko zadbasz o środowisko, ale także zmniejszysz rachunki. Jakby tego było mało, pralki z tej serii często mają najwyższą klasę energetyczną, więc ich cenę „odbijesz” sobie na rachunkach.

W przypadku pralek warto także rozejrzeć się za dodatkowymi trybami prania – na przykład funkcji używania pary. Dzięki niej, w końcowej fazie prania pralka korzysta z gorącej pary wodnej, aby dodatkowo „sparzyć” ubrania. W ten sposób mokre i wygniecione włókna tkanin częściowo prostują się i wygładzają, co sprawia, że ich późniejsze prasownie jest znacznie prostsze. Użycie pary zabija też drobnoustroje, które mogły pozostać na ubraniu.