Zbuduj całoroczne spa w ogrodzie z balią i sauną

balia sauna zestaw
Współczesne aranżacje ogrodów przede wszystkim pełnią funkcję wypoczynkową oraz praktyczną. W ogrodach coraz częściej można spotkać balie i sauny całoroczne, które umożliwiają relaks w domowym zaciszu. ScandiSpa oferuje zestaw ogrodowy Spa do całorocznego relaksu na łonie natury, który świetnie sprawdzi się zarówno w prywatnym ogrodzie jak i w komercyjnej, przydomowej strefie Spa.
balia sauna zestaw

Luksusowy zestaw ogrodowy- Balia + Sauna

Zestaw ogrodowy SPA Balia Best + Sauna Barrel stworzyliśmy z myślą o naszych Klientach, którzy pragną się cieszyć wszystkimi możliwościami, jakie dają fińska sauna i balia ogrodowa. Ekskluzywny zestaw ogrodowy przeznaczony jest do całorocznego użytkowania. Zimowe seanse w saunie wzmacniają układ immunologiczny i odporność, a latem przygotowują organizm do wysokich temperatur panujących na zewnątrz. Upały stają się mniej dokuczliwe i zyskujemy dodatkową energię do funkcjonowania w gorące dni. Kąpiele w balii ogrodowej zimową porą rozgrzewają i rozluźniają mięśnie, natomiast w wakacyjnym czasie letnie kąpiele są doskonałym ukojeniem po upalnym dniu. Zestaw w skład którego wchodzi balia ogrodowa i sauna to inwestycja w piękny ogród, ale przede wszystkim w swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

balia ogrodowa scandispa

Zestaw ogrodowy (sauna + balia) tylko z trwałego drewna termicznego Thermowood

Najlepsze jakościowo balie i sauny ogrodowe budowane są z drewna termicznego, które ma szereg pozytywnych właściwości oraz pięknie się prezentuje. Drewno Thermowood poddane jest wielogodzinnej obróbce termicznej z użyciem wysokiej temperatury i pary wodnej. Proces termiczny gwarantuje żywotność sprzętu nawet do 30 lat. Dzięki poddaniu drewna obróbce termicznej sauny i balie ogrodowe stają się odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, mikroorganizmów.

sauna ogrodowa beczka

Korzystaj z drewnianego jacuzzi ogrodowego przez cały rok!

Drewniane jacuzzi od ScandiSpa są oryginalne, naturalne, trwałe i przede wszystkim gotowe do użycia 24 godziny na dobę przez cały rok! Thermowood oraz dodatkowa powłoka izolacyjna sprawiają, że balie są dobrze zaizolowane dzięki czemu zimą nie tracą ciepła, a co za tym idzie – nie generują dużych kosztów. Dodatkowym sposobem na zatrzymanie ciepła jest gruba pokrywa, której należy używać gdy w balii nikt się nie kąpie. Fani bąbelków nie muszą się martwić niskimi temperaturami, ponieważ balia wyposażona jest w aeromasaż przez którego dysze zamiast wody przepływa powietrze. Piec elektryczny z termostatem umożliwia kąpiele o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych, ponieważ pożądana temperatura wody jest automatycznie utrzymywana przez cały czas.

sauna beczka do ogrodu

Fińska sauna ogrodowa

Finowie do dziś są uważani za najlepszych producentów suchych saun na świecie. ScandiSpa oferuje fińską saunę Barrel w oryginalnym kształcie poziomej beczki. Sauna jest duża, a na dwóch podłużnych ławach może pomieścić do 6 osób. Dach sauny jest zabezpieczony specjalnym pokryciem dachowym: gontem bitumicznym, który dostępny jest w kilku kolorach. Piec elektryczny w ciągu kilkudziesięciu minut rozgrzewa saunę do wysokiej temperatury.

ogrodowe spa balia sauna podest

21.05.22 *

artykuł sponsorowany