81.waw.pl z nagrodą Residential Architect of the Year 2015

Warszawska pracownia 81.waw.pl zdobyła nagrodę w kategorii Residential Architect of the Year 2015 Poland, w międzynarodowym konkursie magazynu Build.

Organizatorzy nagradzają osoby i firmy, które w istotny sposób wpływają na kształt otaczającego nas świata. Magazyn Build podkreśla, że świat budownictwa i nieruchomości jest ogromnie zróżnicowany i obejmuje liczne dziedziny i sektory. Jeśli chodzi natomiast o uchwycenie szerszej świadomości społeczeństwa oraz wyraźne kreowanie świata, w którym żyjemy, branża architektoniczna przewyższa wszystkie pozostałe.

dom dziurawy 81.waw.pl

Architecture Awards 2015 mają podkreślić niesamowitą pracę, wykonywaną przez utalentowanych projektantów, artystów i wizjonerów, którzy być może staną się gwiazdami branży, tworząc zapierające dech w piersiach, godne zapamiętania projekty. Jesteśmy niezwykle dumni, że znaleźliśmy się w gronie nagrodzonych.

dom horyzontalny 81.waw.pl

To ogromne wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że podążamy we właściwym kierunku, wpływając na otoczenie i architekturę nie tylko w naszym kraju. Cieszymy się, że to, co nas zainspirowało, może mieć ogromny wpływ również na pracę innych projektantów – mówi Anna Paszkowska-Grudziąż, z pracowni 81.waw.pl.

dom korona 81.waw.pl

Oprócz pracowni 81.waw.pl, w konkursie zostało docenionych także 10 innych pracowni z Polski. Świadczy to o fakcie, że Polska branża architektoniczna jest coraz bardziej zauważalna i doceniania poza granicami kraju.

dom leśny 81.waw.pl

*** 81.waw.pl to warszawska pracownia architektoniczna, której nowoczesne i oryginalne projekty doceniane są nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Stworzona została z pasji przez małżeństwo architektów.

Nam najbardziej podoba się… wszystko, ale zdjęcie poniżej także nas bawi 🙂

dom polny 81.waw.pl