Ciągniki Steyr – dlaczego warto wybrać maszyny tej marki?

Ciągniki Steyr

Potrzebujesz nowego ciągnika? Szukasz niezawodnej maszyny, dzięki której prace wykonasz efektywnie, a przy tym nadzwyczaj komfortowo? Oczekujesz, że sprosta wszystkim postawionym przed nią wymaganiom i będzie pracować bez zarzutu prze wiele, wiele lat? Poznaj wszechstronne ciągniki marki Steyr i odkryj zalety nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym prowadzenie gospodarstwa stanie się łatwiejsze i bardziej opłacalne.

Ciągniki austriackiej firmy Steyr od dekad pomagają usprawniać prace nie tylko te wykonywane na roli, ale również w sektorze komunalnym, przemysłowym czy leśnym. Słyną z zastosowanych w nich innowacji technologicznych, optymalnej wydajności i rozwiązań skierowanych na klienta. Zobacz, dlaczego warto wybrać ciągniki Steyr.

Ekonomiczne silniki Ecotech

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w silnikach Ecotech zapewnią Ci nie tylko wydajną pracę, ale również mniejsze zużycie paliwa. Dzięki temu zmniejszysz koszty użytkowania maszyny i zadbasz o środowisko. Funkcja Power Plus pozwoli Ci zwiększyć moc nawet o 34 KM. Dodatkowo przerwa między konserwacjami silnika to aż 600 godzin roboczych, co znacząco wpłynie na oszczędność Twojego czasu.

Komfortowa kabina – bezpieczniejsza praca

W sezonie na wyjazdy w pole kabina ciągnika staje się niemal Twoim drugim domem. Dlatego firma Steyr dołożyła wszelkich starań, by zapewnić Ci jak najlepszy komfort pracy. Kabina jest cicha, a także panoramiczna, dzięki czemu zyskasz doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Lampy LED umożliwią Ci bezpieczną pracę również w nocy. Przed oślepiającym światłem słonecznym ochronią Cię przyciemniane szyby. O odpowiednią temperaturę zadba klimatyzacja, którą możesz precyzyjnie regulować. System amortyzacji sprawi, że nawet na wymagającym terenie nie odczujesz uporczywych drgań. Wygodny fotel i regulowany podłokietnik Multicontroller dostosujesz do swoich potrzeb – wszystko to, by Twoja długotrwała praca była jak najmniej męcząca.

Ekonomiczne silniki Ecotech

Ciągniki Steyr dla każdego gospodarstwa rolnego

Masz duże gospodarstwo czy małe? Specjalizujesz się w produkcji uprawnej czy zwierzęcej? A może przeprowadzasz prace w lesie? Dzięki dużej liczbie modeli dostępnych z aż 9 serii bez problemu wybierzesz taki, jaki będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Zwrotne maszyny z serii Kompakt i Kompakt S sprawdzą się w mniejszych gospodarstwach. Mocne z serii Absolut i Terrus CVT wykorzystasz nie tylko na polach, ale również w transporcie i przemyśle. Na pastwiskach i w zagrodach przydadzą Ci się ciągniki Profi, a wszechstronne z Muli to prawdziwe tytany pracy.

~