Inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku

Inwestycja mieszkaniowa w centrum Gdańska

Rynek pierwotny mieszkań w Trójmieście to zróżnicowana oferta, dopasowana do potrzeb wymagających klientów. Efektowne, wykonane w wysokim standardzie, zapewniające komfort zamieszkiwania i bezpieczeństwo budynki zachwycają nowoczesnością i ekologią. Wśród dostępnych inwestycji na szczególna uwagę zasługuje realizacja w centrum Gdańska. Ta inwestycja to zaprzeczenie zlokalizowanych na obrzeżach nowych osiedli, a zarazem pełnia zalet, związanych z bliskością natury.

Inwestycja mieszkaniowa w centrum Gdańska – co ją wyróżnia?

Mieszkania deweloperskie, znajdujące się w dzielnicy Pirecki-Migowo, zwanej Moreną to prawdziwa gratka dla miłośników miejskości. Bezpośredni dostęp do Starego Miasta, infrastruktury i zalet ścisłego centrum może łączyć się z nowoczesnością. Dwa nowe budynki mieszkalne czteropiętrowe powstały przy ulicy Myśliwskiej 24.

Dostęp na tern osiedla zabezpieczony został szlabanem. Dla mieszkańców oferowane są zróżnicowane mieszkania oraz liczne udogodnienia. Lokale o powierzchni od 30 do ponad 100 m2 to kawalerki, mieszkania dwu, trzy, cztero oraz pięciopokojowe. To doskonała inwestycja zarówno dla singli, rodzin, jak i pod inwestycję w wynajem. Mini osiedle w centrum Gdańska zawiera liczne przestrzenie rekreacyjne, przeznaczone do użytku mieszkańców oraz przestrzenie dodatkowe, zwiększające komfort życia na co dzień. Do dyspozycji cichobieżne windy, miejsca postojowe, rowerownie i wózkownie, zbiornik wodny z przestrzenią rekreacyjną oraz ogólnodostępne tarasy na najwyższej kondygnacji budynków. 

Nowa inwestycja mieszkaniowa Gdańsk – poznaj jej zalety

Styl, w jakim wykonane zostały budynki wyróżnia się wyraźnym nawiązaniem do ekotrendu. Drewniane okładziny, motywy roślinne w częściach wspólnych oraz efektowne, minimalistyczne aranżacje, nawiązujące do nowoczesnych inspiracji wnętrzarskich sprawiają, że budynki prezentują się wyjątkowo i zachwycają najwyższa jakością wykonania. Przy ich budowie zastosowano wysokiej klasy materiały, na najniższej kondygnacji wszystkie mieszkania posiadają antywłamaniowe okucia, stolarkę oraz szyby.

Zróżnicowanie funkcjonalnych rozkładów mieszkań sprawia, że łatwo dobrać nieruchomość, spełniającą oczekiwania. Mieszkania posiadają duże okna, gwarantujące dostęp światła słonecznego do wnętrz. 68 mieszkań, dostępnych w ramach inwestycji to nieruchomości, dzięki którym mieszkańcy będą mieli swobodny dostęp do miejskich atrakcji oraz punktów handlowo-usługowych, szkół, żłóbków, przedszkoli, opieki medycznej, restauracji, obiektów rekreacyjnych. Zaletą inwestycji bez wątpienia jest możliwość integracji z sąsiadami w strefach wspólnych, zachwycających naturalnością aranżacji oraz wieloma atrakcjami, przygotowanymi z myślą o najmłodszych mieszkańcach. 

Mieszkania w nowej inwestycji, zlokalizowanej w gdańskiej Morenie to prestiż, komfort zamieszkiwania oraz znakomita lokata na przyszłość. Nowoczesne budownictwo, przemyślane pod kątem efektywności energetycznej to niskie koszty utrzymania na co dzień oraz możliwość korzystania z wielu udogodnień.