Jak sprzedać lub kupić działkę bez pośrednika? Mobilna aplikacja do sprzedaży nieruchomości.

Zakup lub sprzedaż nieruchomości do tej pory wydawał się wielkim przedsięwzięciem. Jednak to nie względy finansowe decydowały o tym, że realizacja tego celu często była odkładana na bliżej nieokreśloną przyszłość. Największy wpływ na to zjawisko miał raczej poziom skomplikowania związanych z tym formalności. Zarówno właściciele działek i lokali, jak i inwestorzy, często woleli załatwiać sprawy przez pośredników. Dlaczego? Bo tak było łatwiej.

A gdyby tak można było sprawdzić stan prawny nieruchomości przez Internet? I to bez konieczności lawirowania między różnorodnymi witrynami? Nowa aplikacja jest rewelacyjną odpowiedzią na tę potrzebę. A co najlepsze, jest ona bardzo prosta w obsłudze.

Aplikacja do sprzedaży nieruchomości zastępuje biura nieruchomości.

Chcesz sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania? Przełączasz widok mapy jednym kliknięciem. Pragniesz lepiej wyobrazić sobie okolicę? Korzystasz z widoku satelitarnego. Możesz też podejrzeć najbliższe sklepy, usługodawców, atrakcje turystyczne, urzędy i miejsca rekreacji. Dzięki staraniom twórców aplikacji są one doskonale widoczne. Podobnie jak numer działki i obręb ewidencyjny.

Najważniejszym dokumentem dotyczącym konkretnej nieruchomości jest księga wieczysta. Aplikacja do sprzedaży nieruchomości Buylando współpracuje z zewnętrznym portalem udostępniającym księgi wieczyste za niewielką opłatą. Co musisz zrobić, by zyskać do nich dostęp? Wystarczy kliknąć w link kryjący się pod napisem „pokaż”. Dzięki temu natychmiast znajdziesz się na stronie z księgą wieczystą tej konkretnej nieruchomości, która Cię interesuje.

Już te funkcjonalności pozwalają nabywcom uniknąć kilku wizyt w urzędach i uciążliwego uzasadniania własnych interesów. Co to oznacza dla sprzedających? Łatwe pokazanie swojej nieruchomości i dostęp do osób naprawdę zdecydowanych na zakup.

Oferty działek dla inwestorów i deweloperów z całej Polski.

Główne okno aplikacji do sprzedaży nieruchomości Buylando zajmuje fotorealistyczna mapa. Cała Polska została w niej podzielona na działki zgodnie z dokumentacją urzędową. W dowolnej chwili można więc podejrzeć tu nie tylko ziemie wystawione na sprzedaż. Użytkownicy mogą zapoznać się ze stanem prawnym dowolnej działki w obrębie granic naszego kraju.

Buylando daje dostęp do szeregu informacji istotnych dla kupujących, dzięki czemu zdecydowanie wyprzedza wszystkie współczesne portale ofertowe. Coraz częściej w anonsach znalezionych w Internecie można się natknąć na linki przekierowujące do witryny Buylando. A to tylko napędza ruch w portalu i zapewnia mu szybki rozwój. Czyli dostęp do lawinowo rosnącej liczby ofert.

Jak dodać ogłoszenia nieruchomości w aplikacji?

Proces dodawania oferty jest bardzo intuicyjny. Wystarczy znaleźć swoją działkę na mapie i przypisać ją do swojego konta. Warto uzupełnić wszystkie pola formularza sprzedażowego. Został on skonstruowany w taki sposób, by ułatwić tworzenie ogłoszeń zawierających wszystkie informacje ważne dla potencjalnego inwestora.

Następnie oznaczasz działkę jako wystawioną na sprzedaż. Prościej być nie może.

Jak szukać ofert w nowym serwisie?

Nowa aplikacja do sprzedaży nieruchomości zdecydowanie ułatwia też wykonanie rekonesansu kupującym. Chcesz kupić ziemię? A może planujesz wynajem lokalu? Wpisz w okienko lokalizację i zobacz wszystkie oferty w okolicy. Sprzedawane i dzierżawione nieruchomości oznaczone są na mapie wyraźnym kolorem.

Aby zacząć korzystanie z Buylando wystarczy wejść na oficjalną stronę. Koniecznie załóż konto już dziś, by nie przegapić oferty lub inwestora, na którego od dawna czekasz.

Artykuł sponsorowany