Kontenery dla pracowników na budowie

Praca na budowie jest wymagająca. Pracownicy są zmuszeni do wykonywania zadań pomimo złej pogody lub palącego słońca.

Dodatkowo nierzadko pracują dłużej niż 8 godzin dziennie. Z tego powodu nadzorcy budów przygotowują dla nich specjalne kontenery, w których budowniczowie, operatorzy maszyn i kierowcy mogą odpocząć, posilić się czy przebrać. Jakie typ kontenerów można przygotować dla pracowników?

Kontenery Advance – z myślą o komforcie

Dzięki kontenerom Advance można przygotować przestrzeń gwarantującą wygodę wszystkim pracownikom. Dotyczy to zarówno pracowników biurowych, np. inżynierów, jak i tych, którzy pracują bezpośrednio na budowie. Kontenery tego typu są wyposażone w pomieszczenia socjalne, sanitarne oraz korytarzowe, a modułowość systemu pozwala stworzyć przestrzeń o dowolnym rozmiarze, zachowując przy tym przyjazny i bezpieczny układ kontenerów.

Kontenery Origin – dla potrzebujących przestrzeni

Jeżeli pracownicy potrzebują większej przestrzeni, linia kontenerów Origin umożliwia rozbudowę zaplecza użytkowego w sposób szybki i niedrogi. Konstrukcja pozwala tworzyć magazyny, powierzchnie warsztatowe, a także przestrzeń przeznaczoną do stworzenia miejsca do wypoczynku dla pracowników. System może stanowić samodzielny obiekt bądź być przyłączony do większego zabudowania.

Kontenery Prestige – zgodnie z potrzebami inwestora

Linia kontenerów Prestige jest przeznaczona dla najbardziej wymagających inwestorów. Jest to połączenie wszystkich zalet, jakie posiadają systemy Origin i Advance. Kontenery typu Prestige mogą tworzyć dowolną przestrzeń i być wykorzystywane zgodnie ze wszystkimi potrzebami osób, dla których zostały ustawione. Mogą tworzyć przestrzeń multifunkcyjną, jak i stanowić miejsce odpoczynku czy noclegu pracowników.

Czy kontenery można zastąpić?

Kontenery przygotowane dla pracowników zatrudnionych na budowie można zastąpić wynajęciem odpowiednich kwater lub biur. Zwykle jest to jednak nieopłacalne. Dzięki kontenerom można stworzyć dowolną przestrzeń o wybranym kształcie, wielkości i sposobie użytkowania. W przypadku wynajęcia gotowej przestrzeni, jej odpowiednie zaaranżowanie na okres kilku miesięcy jest nieopłacalne. Ustawienie kontenera, który bez przeszkód można przenieść w inne miejsce, jest tańsze i wygodniejsze – zwłaszcza, że w razie potrzeby system można rozbudować lub zmniejszyć, dostosowując go do warunków panujących na danej budowie oraz do ilości zatrudnionych na niej osób. Nic dziwnego, że inwestorzy i kierownicy budów stawiają na tego typu rozwiązanie.