Nowa inwestycja mieszkaniowa na warszawskim Mokotowie

Wizja Mokotów Wawel Service Sp. z o.o. S.K.A

Deweloper uzyskał  pozwolenie na realizację kolejnej inwestycji w Warszawie.  Wizja Mokotów – kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy, zlokalizowany będzie w pobliżu linii metra. Budowa ruszy tuż po wakacjach. Obecnie rozpoczęto rozbiórkę budynków znajdujących się na posesji. Oddanie mieszkań planowane jest w III kwartale 2016 r.
– Od kilku miesięcy obserwujemy ożywienie na rynku nieruchomości i z zadowoleniem zauważmy zainteresowanie naszą nową  inwestycją – mówi Grzegorz Zagrabski, Prezes Wawel Service Sp. z o.o. – Dla klienta ważna jest dobra lokalizacja, a Wizja Mokotów, z pobliską stacją metra, szkołami i przedszkolami, centrum biznesu oraz Galerią Mokotów, bez wątpienia taką ma. Oczywiście, przy wyborze nowego lokum równie istotnym czynnikiem jest cena. Mamy dobrą wiadomość dla potencjalnych klientów – w Wizji Mokotów można zamieszkać już za niewiele ponad 200 tys. zł! To jedna z najkorzystniejszych ofert w tak atrakcyjnej lokalizacji na stołecznym rynku – dodaje Grzegorz Zagrabski.

deweloper Wawel Service
Wizja od strony biurowej

Wizja Mokotów to kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy, który powstanie przy ul. Garażowej 5, u zbiegu z ul. Magazynową, w bardzo dobrej lokalizacji. W sąsiedztwie jest metro (stacja Wierzbno) oraz ciągi komunikacyjne ul. Wołoskiej, Jana Pawła Woronicza i Al. Niepodległości. W pobliżu są trzy szkoły podstawowe, dwa przedszkola, liceum i znany szpital przy. ul. Spartańskiej. Na ul. Magazynowej ma swoją siedzibę coraz bardziej popularny Teatr Druga Strefa.

W nowoczesnej bryle budynku o zróżnicowanej wysokości (5-7 kondygnacji) będzie do dyspozycji 156 mieszkań o powierzchni od 26 do 80 m.kw. Ceny mieszkań zaczynają się już od 6699 zł za m. kw. Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w balkony, tarasy lub loggie. Nabywcy mieszkań będą mogli zakupić pomieszczenia gospodarcze rozlokowane na poziomie garażu oraz piętrach budynku. Jest to chętnie stosowane przez kupujących rozwiązanie, szczególnie przy małych metrażach mieszkań. Opcjonalnie, lokatorzy będą mogli również wykupić miejsca garażowe w cenie 35 tys. zł. Parter inwestycji przeznaczony zostanie na lokale usługowe. Północno-zachodni narożnik będzie stanowił natomiast część biurową.

BudNews
Wizja od ul. Magazynowej

Dla wygody lokatorów  w budynku zaplanowano pięć klatek schodowych z windami od poziomu  garażowego. Budynek będzie miał kształt litery „U” z efektownym, przestronnym patio, które  obsadzone roślinnością, stanowić będzie przestrzeń rekreacyjną dla mieszkańców.