Odkurzacz piorący na wynajem

Profesjonalny odkurzacz piorący

Lato kojarzy nam się z wypoczynkiem, słońcem i plażą. Nie dla wszystkich jest to jednak okres słodkiego lenistwa. W tym czasie w wielu domach i mieszkaniach rozpoczyna się wielkie sprzątanie, które ma na celu przygotowanie wnętrz na nadejście nowego roku szkolnego. Po wakacjach warto również zadbać o porządki w samochodach, które po letnich podróżach mogły nieco ucierpieć.

Któż z nas nie marzy o czystym dywanie, pachnącej tapicerce mebli w salonie i odświeżonych fotelach samochodowych na co dzień? I choć zadanie to zarówno z powodów finansowych, jak i organizacyjnych wydaje nam się nieosiągalne to są sposoby, które pozwolą cieszyć się czystością za niewielką cenę.

Stawiamy na wypożyczanie

Kupno maszyn do prac remontowych i sprzątania domu to nie lada wydatek dla jego właścicieli. Bywa, że poza barierą kosztową, decyzja o zakupie odkładana jest w czasie z prostego powodu – zbyt dużych gabarytów profesjonalnych urządzeń. Nie tylko niewielkie mieszkania, ale często także domy nie są przygotowane na przechowywanie dużej ilości niezbędnych, jakby się mogło wydawać, sprzętów typu: wertykulator, nożyce do cięcia żywopłotu, odkurzacz piorący czy niezliczonej ilości elektronarzędzi potrzebnych do prac domowych. Idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest wypożyczenie odpowiedniego urządzenia, szczególnie jeśli nie korzystamy z niego na co dzień. Dzięki temu chronimy nasz domowy budżet przed dużym jednorazowym wydatkiem i nie musimy martwić się odpowiedzią na pytanie – gdzie ja to wszystko pomieszczę?

Zyskujemy jakość i niezawodność

Kupując sprzęt, nawet ten najwyższej jakości, musimy liczyć się z tym, że może się on popsuć. Następuje to zwykle w najmniej oczekiwanym momencie, stwarzając nie lada problem i przyprawiając nas o ból głowy. Awaria odkurzacza piorącego podczas letnich porządków, wielka plama kawy na dywanie dzień przed przybyciem gości albo rozlany przez dzieci sok na siedzeniu w aucie tuż przed wyjazdem na wakacje – to zdarza się każdemu. Nie każdy jednak wie, że takie problemy łatwo można rozwiązać wypożyczając w firmie Ramirent profesjonalny odkurzacz piorący. – Decydując się na takie rozwiązanie otrzymamy wysokiej jakości sprzęt – niejednokrotnie ten sam, którego używają profesjonaliści. Oferowane w naszych oddziałach odkurzacze pozwolą nie tylko usunąć brud, ale i pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, co jest szczególnie istotne dla właścicieli czworonogów. Co więcej, pozostawiana przez nie niewielka wilgoć resztkowa pozwala na użytkowanie powierzchni w krótkim czasie po zakończeniu prac, nie ograniczając w żaden sposób domowników – rekomenduje Janusz Walczyszyn, ekspert sieci wypożyczalni Ramirent. Odkurzacze piorące z oferty firmy pozwalają na dokładne czyszczenie zarówno dywanów i wykładzin, jak i tapicerki meblowej czy samochodowej. Są łatwe w obsłudze i użytkowaniu, a przeźroczysta pokrywa zbiornika na wodę pozwala na stałe kontrolowanie poziomu jej zabrudzenia. Odpowiedni środek piorący nabędziemy razem z urządzeniem bezpośrednio w oddziale. Tam też każdorazowo możemy liczyć na fachową pomoc i poradę zarówno jeśli chodzi o dobór odkurzacza do naszych potrzeb, jak i jego obsługę.

odkurzacz piorący

Dzielimy koszty

Pranie dywanów lub czyszczenie tapicerki w aucie to czynność, którą wykonujemy raz na kilka tygodni czy nawet miesięcy. W wypożyczalniach Ramirent wynajmując sprzęt do prac domowych w piątek oddajemy go dopiero po weekendzie, w poniedziałek, a i tak płacimy jak za 1 dobę. Może zatem warto zaplanować prace porządkowe z wyprzedzeniem i umówić się z sąsiadem lub przyjacielem? W ten sposób możemy podzielić, i tak niewielkie, koszty najmu.

Ofertę odkurzaczy w sieci Ramirent uzupełniają profesjonalne odkurzacze przemysłowe oraz urządzenia do czyszczenia oczek wodnych w ogrodzie.

Cena wypożyczenia odkurzacza piorącego – 45 zł netto/dobę.