Wanny, brodziki, prysznice ze stali emaliowanej od Kaldewei

1_Kapiel_w_zgodzie_z_natura_wnetrze_inspirowane_barwami_

Z niecierpliwością czekamy już na pierwsze wiosenne kwiaty oraz ciepłe, słoneczne promienie. Niestety, wczesną wiosną często jest zimno, ponuro i deszczowo. Idealnym domowym sposobem na poprawę nastroju jest w takiej sytuacji ciepła, odprężająca kąpiel. Kolekcję Coordinated Colours tworzy 12 ekskluzywnych, matowych barw. Naturalna kolorystyka produktów Kaldewei doskonale sprawdza się w łazienkowych wnętrzach. Wysoka jakość używanych do produkcji surowców jest konsekwencją kultywowanej przez firmę Kaldewei idei zrównoważonego rozwoju oraz jej proekologicznej polityki. Warto podkreślić, że wszystkie wanny, brodziki oraz powierzchnie prysznicowe wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei są produkowane w 100 % z surowców pochodzenia naturalnego.

2.1_Wnetrze_inspirowane_barwami_natury_m

Pod koniec roku często wyznaczamy sobie nowe cele, snujemy plany, postanawiamy zrealizować jakiś ważny projekt. Panująca od pewnego czasu wśród inwestorów, firm budowlanych i remontowych moda na ekologię powoduje, że naturalna kolorystyka zaczyna pojawiać się również w takich pomieszczeniach jak łazienka, czy pokój kąpielowy. Kolekcję Coordinated Colours tworzy 12 ekskluzywnych, matowych barw takich jak np. ciepły brąz Woodberry, czarny Lava, kremowy Seashell, które harmonijnie wpisują się w architekturę nowoczesnej przestrzeni łazienkowej lub w połączeniu z innymi elementami wyposażenia tworzą interesujący wizualny akcent. Jasne, naturalne odcienie optycznie powiększają pomieszczenie. Ciemne, intensywne kolory dodają ciepła i elegancji. Jedną z ważnych zalet kolekcji Coordinated Colours jest możliwość łączenia produktów z innymi naturalnymi materiałami takimi jak kamień czy drewno. Taka swoboda aranżacji zapewnia płynne przejście pomiędzy mokrą strefą prysznica a pozostałą częścią pomieszczenia.

5_Emaliowana_powierzchnia_prysznicowa_Xetis_w_kolorze_kr

Produkty ekologiczne coraz bardziej pożądane

Od pewnego czasu w architekturze panuje zapotrzebowanie na ekologię i zrównoważony rozwój. Aby zaspokoić coraz wyższe oczekiwania i podnieść jakość życia coraz więcej klientów wybiera produkty wysokiej jakości. Zaletą markowych produktów jest ich długi okres użytkowania, który powoduje, że inwestowanie w wysoką jakość jest rozwiązaniem bezpiecznym i opłacalnym. Kaldewei do produkcji stali emaliowanej wykorzystuje wyłącznie surowce naturalnego pochodzenia. Dlatego po zakończeniu okresu eksploatacji produkty mogą zostać poddane pełnemu procesowi recyklingu. Firma Kaldewei, jest świadoma odpowiedzialności za ochronę zasobów naturalnych, dlatego opiera swoją strategię rozwoju na produkcji przyjaznych dla środowiska produktów, wykorzystując proekologiczne technologie. Od ponad 90 lat, kierując się ideą zrównoważonego rozwoju, Kaldewei inwestuje w rozwój i optymalizację procesów produkcyjnych.

źródło:  Kaldewei GmbH & Co