Promocja Rockwool

rockwool

Koniec lata to odpowiedni moment, by pomyśleć o dociepleniu poddasza przed nadchodzącym sezonem grzewczym. Wybierając skalną wełnę Rockwool, można zyskać podwójnie – tylko do 10 października trwa promocja na produkty do izolacji poddasza i ścian działowych.

Trwająca promocja powinna zainteresować każdego, kto zastanawia się nad remontem, zaadaptowaniem bądź dociepleniem poddasza przed zbliżającym się sezonem grzewczym. Kupując produkty ze skalnej wełny Rockwool do izolacji poddasza i ścian działowych, otrzymamy atrakcyjny rabat na szafy Komandor w wysokości 500 zł. Wystarczy przesłać za pośrednictwem poczty lub poprzez stronę internetową formularz zgłoszeniowy, wraz z załączoną kserokopią bądź skanem rachunku lub faktury (lub maks. 3 rachunków/faktur na łączną kwotę min. 2000 zł). Kupon upoważniający do rabatu zostanie do nas przysłany pocztą, zaś zrealizować go można będzie w sieci sklepów Komandor aż do końca 2015 r.

promocja

Wybierz dobrze, ciesz się ciepłem na poddaszu

Poddasze to z punktu widzenia comiesięcznych rachunków za ogrzewanie dość newralgiczne miejsce – przez nie ucieka zazwyczaj najwięcej ciepła z domu. Skalna wełna Rockwool pozwala zachować ciepło wewnątrz i zmniejszyć koszty ogrzewania, a dodatkowo oferuje szereg korzyści wynikających bezpośrednio z jej właściwości. Jako materiał niepalny podwyższa bezpieczeństwo pożarowe domu, zaś jej bardzo dobre parametry akustyczne pozwalają wyciszyć dźwięki docierające z zewnątrz oraz z innych pomieszczeń, co jest istotnym argumentem zwłaszcza w przypadku poddasza użytkowego.

Na nadchodzące chłody warto przygotować się właśnie teraz, gdy sezon grzewczy za pasem. Wybierając skalną wełnę Rockwool zyskujemy gwarancję maksymalnie efektywnego ogrzewania domu. Bezpieczne i trwałe materiały izolacyjne to pierwszy krok do stworzenia przytulnego miejsca do spędzania długich jesiennych wieczorów. Może to właśnie tu znajdzie swe miejsce także nowa szafa?