Planujesz prace remontowo-wykończeniowe? Postaw na sprawdzone produkty marki Pattex

Wszelkie prace montażowe do szybkiego i zadowalającego wykończenia potrzebują inteligentnych rozwiązań. Dlatego przy montażu warto zwrócić uwagę na kleje montażowe. Są one proste w użyciu i dają błyskawiczne efekty. W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod wykorzystujących śrubki lub inne podobne elementy nie potrzebują dodatkowych narzędzi. Co więcej, kleje montażowe przy remoncie eliminują nieestetyczne elementy jakimi mogą być wystające śrubki lub gwoździe.

Jaki klej wybrać przy pracach remontowo- wykończeniowych?

Przy wyborze odpowiedniego produktu należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Przede wszystkim, do jakich powierzchni przeznaczony jest dany klej. Warto również zainteresować się jego szybkością wiązania. Poza tym różne kleje sprawują się inaczej w innych środowiskach, gdzie są wykorzystywane. Niektórzy producenci stosują innowacyjne technologie, mające za zadanie utrwalić efekty prac. 

Pattex ONE FOR ALL to kleje sprawdzające się w każdej sytuacji

Kleje montażowe Pattex swoją niezawodność zawdzięczają możliwością wykorzystania do każdych powierzchni. Mogą one pracować z materiałami chłonnymi i niechłonnymi. Dzięki temu nie trzeba już zadawać sobie pytania, jaki rodzaj kleju wybrać do danego materiału. 

Kleje polimerowe i kleje-uszczelniacze Pattex ONE FOR ALL to owoc pracy ekspertów. Wykorzystane w nich zostały najnowsze technologie, mające zwiększyć ich efektywność. Technologia Flextec Polymer® – opatentowana przez firmę Henkel – pozwala na wydajne działanie w każdych warunkach. Gwarantuje ona odporność na wibracje, drgania i pozostałe warunki zewnętrzne. Środowisko pracy nie ma więc dla tych klejów znaczenia. Ich działanie uatrakcyjnia elastyczność i długoletnia trwałość.

Nie ma znaczenia czy powierzchnia jest wilgotna, czy nie. Kleje Pattex poradzą sobie i z tym wyzwaniem Mogą one również zostać pomalowane, tak aby nie burzyły wystroju wnętrza. ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność to gwarancja najszybszego wiązania dostępna na rynku. Błyskawiczny czas reakcji pozwoli przyspieszyć prace remontowe. Szereg udogodnień podnoszący tempo prac z wykorzystaniem omawianych klejów w ostatecznym rozrachunku może zaoszczędzić nawet kilka dni pracy.

Kleje polimerowe i kleje-uszczelniacze

Skuteczność nawet przy delikatnych elementach

Podczas prac remontowych, często montowane są delikatne przedmioty. Omówione kleje montażowe zapewniają ich swobodną możliwość zamontowania, bez ryzyka zniszczenia. Poza tym montowane ozdoby źle wyglądałyby ze śrubkami lub wkrętami. Metody polegające na wkręcaniu mogą uszkodzić tak delikatne elementy wystroju. Dlatego warto sięgnąć po kleje montażowe, czyli rozwiązanie, które jest bezpieczne dla domowych elementów i nie psuje ich wyglądu.

źródło: Pattex

Artykuł sponsorowany