Spodnie Snickers – 3 korzyści, jakie daje dobrze dobrana odzież robocza

Spodnie Snickers

Odzież robocza to bardzo ważny środek ochrony osobistej, chroniący odzież własną pracownika oraz ułatwiający wykonanie pracy. Kilkadziesiąt lat temu w Szwecji powstały spodnie robocze, które w odróżnieniu od ówcześnie stosowanych, miały takie cechy, jak trwałość, odpowiednie dopasowanie oraz wysoką funkcjonalność. Spodnie Snickers, bo o nich mowa, szybko zdobyły dużą popularność wśród robotników, która trwa do dziś. Lata doświadczeń zaowocowały produktem, w którym każde zastosowane rozwiązanie ma zastosowanie podczas pracy. Dlaczego spodnie Snickers są tak popularne?

  1. Innowacyjne rozwiązania
  2. Różnorodność
  3. Dopasowanie

Innowacyjne rozwiązania

Spodnie robocze Snickers Workwear to połączenie wielu rozwiązań, które po raz pierwszy pojawiły się właśnie w tych modelach. Odpowiedni krój nogawek i dodatkowy klin w kroku pozwala na bezproblemowe poruszanie się oraz zmianę pozycji ciała. Nakolanniki chronią kolana pracownika niezależnie od tego, czy jego praca wymaga częstego klękania, czy tylko okazjonalnego. Spodnie robocze Snickers Workwear sprawdzają się o każdej porze roku, zapewniając komfort pracy. Niektóre modele wykonane są z bardzo lekkiej tkaniny o niewielkiej gramaturze, inne wręcz przeciwnie – z ciężkiego Denimu. Dzięki temu każdy znajdzie model, dopasowany do jego potrzeb oraz warunków pracy.

Różnorodność

Na rynku dostępnych jest ponad sześćdziesiąt różnych modeli spodni Snickers Workwear. Klasyczne modele to seria 3, która do dziś uchodzi za najpopularniejszą i spotkać ją można w milionach różnych firm i małych zakładów. Z kolei seria 6, której przedstawicielem są spodnie Snickers 6341, to nowa generacja odzieży roboczej, zoptymalizowana pod kątem różnych zawodów. W jej skład wchodzą spodnie Snickers Workwear AllroundWork, przeznaczone do prac ogólnych, FlexiWork, dla osób często zmieniających pozycje i pracujących w ruchu, oraz LiteWork, umożliwiających chłodzenie ciała podczas prac w wyższych temperaturach.

Dopasowanie

Użytkownicy spodni Workwear mają różne preferencje, co do dopasowania, dlatego producent oddał do ich dyspozycji trzy różne jego rodzaje. „Slim fit” to spodnie, które dokładnie opinają ciało – wykonane są z miękkiego, rozciągliwego materiału, dzięki czemu łatwo się w nich poruszać. Przykładem takiego dopasowania są spodnie Snickers Stretch. Odzież „regular fit” jest nieco luźniejsza, jednak identyczna jak kształt ciała, dzięki czemu skóra może podczas pracy oddychać. Z kolei spodnie „loose fit” są równie opięte w pasie jak poprzednie, jednak posiadają luźne, szerokie nogawki.