Sztuczna trawa Ibiza Verde

Sztuczna trawa to doskonały zamiennik trawy naturalnej. Jest przyjazna środowisku i nie wymaga tak wielu złożonych zabiegów pielęgnacyjnych. Z trawą Ibiza Verde, po rozwinięciu, nie trzeba już nic więcej robić.
Dlaczego sztuczna trawa?
Sztuczna trawa jest zdecydowanie tańsza od trawnika, jeśli podliczyć wszystkie koszty związane z utrzymaniem zieleni. Kiedy zwyczajny trawnik trzeba strzyc, pielić, dosiewać, wycinać połacie darni i nawozić całość, żeby w ogóle można było mieć nadzieję na to, że przez parę miesięcy trawa będzie cieszyła wzrok, Ibiza Verde po rozwinięciu pozwala na 3000 pięknych godzin (tyle czasu potrzeba, aby soczysta zieleń widocznie zbladła). Biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce słonecznych dni jest statystycznie 187 w roku, to daje to całkiem przyjemny wynik. Mało tego, bez względu na nasłonecznienie, wilgoć i temperaturę, zielone runo dwuwarstwowe zawsze ma idealną grubość trzech i pół centymetra.

Technologia
Sztuczna trawa Ibiza Verde wykonana jest z mieszanki tworzyw sztucznych: w dwóch trzecich PE i jednej trzeciej PA. Taki skład gwarantuje idealną trwałość, a także bardzo wierne naśladownictwo naturalnej trawy. Dzięki skomplikowanemu procesowi obróbki materiałowej Ibiza Verde nawet z bliska przypomina trawę i jest równie delikatna w dotyku.
Montaż tej trawy sprowadza się do rozwinięcia runa z beli o szerokości 2 lub 4 metrów. To wystarczy, aby zastąpić wszystkie skomplikowane czynności nazywane zbiorczo dla niepoznaki zakładaniem trawnika. Belgijska trawa Ibiza Verde to połączenie skomplikowanej technologii produkcji z prostotą montażu i utrzymania.

Dlaczego Ibiza Verde?
Gdybyś przejrzał cenniki sztucznych traw, to na pewno znalazłbyś trawę tańszą. Nie patrz jednak na cenę, tylko stosunek jakości do ceny. Ibiza Verde jest trawą z segmentu luksusowych: dwa poziomy runa, idealna barwa, wysoka klasa odporności na promieniowanie UV (zgodna z normą DIN 53387). To tylko opis, ale jeśli zobaczysz belę takiej trawy, to na pewno zrozumiesz, dlaczego to dobry wybór.