Zainwestuj w nieruchomość, która spełni wszystkie Twoje wymagania – nowa oferta szeregówek pod Wrocławiem.

Skąd wynika rosnąca popularność szeregówek pod Wrocławiem.

Na czym polega fenomen domów szeregowych i bliźniaczych budowanych coraz częściej na obrzeżach dużych miast lub zaraz za ich granicami? Coraz więcej młodych osób decyduje się na zakup szeregówek, które łączą w sobie większość zalet oczekiwanych przez przyszłych właścicieli i mieszkańców. Nie wszystkie domy w zabudowie szeregowej spełniają jednak cały pakiet niezbędnych wymagań. Część z nich znajduje się w zbyt dużej odległości od centrum, zaś w innym przypadku w budowanych nieruchomościach brakuje koniecznych udogodnień.

Osiedle Zielone Południe budowane przez wrocławskiego dewelopera Blockpol spełniać może oczekiwania, jakie inwestujący stawiają przy poszukiwaniu domu na sprzedaż. Spokojna okolica, a jednocześnie mała odległość od miasta i wszystkich jego atrakcji. Dogodna lokalizacja, niezależny segment domu jednorodzinnego, a do tego fragment prywatnego ogródka – każdy znajdzie w tej lokalizacji coś co będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem.

Duża przestrzeń, swoboda i przyjazna okolica.

Zielone Południe usytuowane jest w niezwykle atrakcyjnej okolicy. Zlokalizowane w niedalekiej odległości od dzielnicy Ołtaszyn działki, na których znajdują się domy szeregowe oferują swoim przyszłym mieszkańcom szereg funkcjonalnych rozwiązań. Duża powierzchnia mieszkalna pozwala tak zaaranżować przestrzeń, aby jej codzienne użytkowanie było bezproblemowe. Łazienka, salon, kuchnia – każde z tych pomieszczeń może być zaaranżowane w taki sposób, aby wszyscy mieszkańcy czuli się swobodnie i komfortowo.

Własny ogródek to miejsce, o którym niejednokrotnie marzą właściciele mieszkań zlokalizowanych w centrum miasta. Ten kawałek prywatnej, zielonej przestrzeni, może służyć jako strefa relaksu, odpoczynku, ale też może stać się miejscem, w którym aktywnie czas spędzać będą dzieci i ich przyjaciele. To jak wykorzystasz dane powierzchnie zależy tylko od Ciebie. Dodatkowym atutem nieruchomości realizowanej przez Blockpol jest okolica, która daje jeszcze większe możliwości do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Poranny jogging, wieczorne spacery – spędzaj czas tak, jak tylko chcesz.

Dopasuj dom do swoich potrzeb.

Projekty, według których stworzone zostały szeregówki pod Wrocławiem Zielone Południe, zakładają przede wszystkim komfort przyszłych mieszkańców oraz funkcjonalność przestrzeni użytkowych. Zgodnie z tą myślą deweloper daje właścicielom jeszcze większe możliwości wprowadzania takich udogodnień, które pozwolą im dopasować wszystko do swoich potrzeb i wymagać. Przykładowe aranżacje wnętrz i rozkład pomieszczeń mogą stanowić dla właścicieli jedynie inspiracje, ponieważ na etapie budowy deweloper daje mieszkańcom możliwość wprowadzania zmian lokatorskich. Mieszkasz tak, jak chcesz. Blisko z naturą, blisko z miastem, w taki sposób, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Sprawdź ofertę dostępnych domów i wybierz miejsce, które pokochasz. Postaw na przytulną przestrzeń dla siebie i swojej rodziny.

Artykuł sponsorowany