Zamieszkaj na rodzinnym osiedlu w Krakowie – wolne mieszkania czekają

Zamieszkaj na rodzinnym osiedlu w Krakowie

W Krakowie osiedla się wiele osób pochodzących z całego województwa małopolskiego oraz z innych części kraju. Dawna stolica Polski przyciąga wyjątkowym klimatem, a także łatwością w znalezieniu dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy. Dodatkowo na mieszkańców miasta czekają nowe mieszkania deweloperskie Kraków.

1. Rodzinne osiedla dla wymagających

2. Dostęp do infrastruktury i terenów zielonych

3. Nowe mieszkania deweloperskie Kraków – 4 kąty dla każdego

Nowe osiedla w Krakowie powstają, by sprostać oczekiwaniom wymagających Krakowian. Budynki wpisują się w otoczenie, a ich nowoczesna stylistyka harmonijnie współgra z dawnym budownictwem. Co czeka na osoby, które wybierają nowe mieszkania deweloperskie w Krakowie?

Rodzinne osiedla dla wymagających

Coraz częściej nowe mieszkania w różnych dzielnicach w Krakowie urzeczywistniają ideę work-life balance – tak jest choćby w przypadku osiedla Dobra Forma w Podgórzu Duchackim. Mieszkania czekające na lokatorów pomagają zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym, ułatwiając między innymi opiekę nad dziećmi i dojeżdżanie do pracy. Jeżeli szukasz przytulnego mieszkania w stanie deweloperskim w Krakowie w dzielnicy Podgórze Duchackie, Dobra Forma powinna Cię zainteresować.

Dostęp do infrastruktury i terenów zielonych

W dzielnicy Podgórze Duchackie znajduje się wiele szkół, przedszkoli, szpital, małe sklepy osiedlowe oraz liczne lokale usługowe. Dodatkowo dzielnica jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Podróż do centrum tramwajem lub autobusem zajmuje jedynie 15 minut. Zamieszkując nowe mieszkania deweloperskie w Podgórzu Duchackim, można połączyć łatwy dostęp do atrakcji w centrum Krakowa z życiem w cichej i spokojnej dzielnicy. Na uboczu miasta można korzystać z licznych terenów zielonych, które cieszą zwłaszcza rodziny z dziećmi, właścicieli psów oraz osoby uprawiające jogging. Na dzieci czekają również osiedlowe place zabaw, na których pociechy mogą bezpiecznie szaleć od świtu do zmierzchu. Przyjazna okolica sprzyja wychowywaniu dzieci, a także wypoczywaniu na emeryturze.

Nowe mieszkania deweloperskie Kraków – 4 kąty dla każdego

Decydując się na nowe mieszkania deweloperskie Kraków, ma się do wyboru liczne lokale o różnej wielkości i rozmieszczeniu pomieszczeń. Mieszkania mają od 1 do nawet 4 pokojów o łącznej powierzchni od 30 m2 do ponad 80 m2. Dodatkowo lokatorzy mogą zdecydować się na kupno garażu i komórki, dzięki którym funkcjonalność mieszkania będzie jeszcze wyższa. Co więcej, lokal może zostać wykończony pod klucz, dzięki czemu mieszkanie będzie czekało jedynie na wprowadzenie się rodziny.