Zbuduj swoją przyszłość z MWSLiT we Wrocławiu i weź udział w II edycji Olimpiady Budowlanej!

Ruszyła II edycja Olimpiady Budowlanej MWSLiT. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wiążą swoją przyszłość z tą branżą budowlaną.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, od 14 lat kształci specjalistów pożądanych na rynku pracy. Największym atutem uczelni jest współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Oferta MWSLiT to: studia I stopnia (inżynierskie, licencjackie), II stopnia (magisterskie) oraz studia podyplomowe. Wybierz świadomie uczelnię, która łączy zajęcia teoretyczne z praktyką i postaw na specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w II edycji Olimpiady Budowlanej. Celem olimpiady jest wyłonienie najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. II edycję Olimpiady Budowlanej wspierają: ALFA-DACH Sp. z o.o. , PB INTER- SYSTEM S.A ., SKANSKA S.A.  Patronat medialny podjęły firmy: budnet.pl, budnews.tv, budnews.pl, e-budownictwo.pl, budownictwo.org, budowa.org, budownictwopolskie.pl, budownictwoinżynieryjne.pl, nowoczesne budownictwo inżynieryjne.pl.

Konkurs składa się z trzech etapów następujących po sobie. Pierwsze dwa odbywają się online  na specjalnie przygotowanej platformie, gdzie uczestnicy muszą zmierzyć się z testem. W pierwszym etapie poprawna odpowiedź jest tylko jedna, natomiast w drugim dobrych odpowiedzi może być już kilka. Pytania sprawdzą wiedzę z zakresu budownictwa – utrudnieniem będzie uciekający czas. Finaliści zostaną wyłonieni na podstawie poprawnych odpowiedzi, w przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów decydujący będzie czas wykonania testu.

Finał Olimpiady zorganizowany będzie w murach MWSLiT we Wrocławiu. Uczestnikom zostanie przedstawiony problem budowlany, który będą musieli rozwiązać uzasadniając swój wybór.

Zadanie finałowe jest skonstruowane w taki sposób, aby każdy z uczestników opierając się na własnej wiedzy mógł sobie z nim poradzić.

Atrakcyjne nagrody czekają!!!