Bydgoskie Meble zapraszają: w czerwcu rusza kiermasz mebli skrzyniowych

bydgoskie meble

Prawdziwa gratka dla miłośników dobrego design u, którzy nie lubią przepłacać – 6 czerwca startuje kiermasz mebli skrzyniowych marki Bydgoskie Meble. Aż 80% będą mogli zaoszczędzić ci, którzy przyjdą na zakupy na ul. Glinki 146 w Bydgoszczy.

Końcówki kolekcji, modele potargowe – te meble będzie można kupić niebawem w Bydgoszczy w bardzo konkurencyjnych cenach. Na kiermaszu znajdą się także meble niepełnowartościowe: z drobnymi zarysowaniami, przybrudzeniami, nadające się jednak w pełni do użytku. Wszyscy, którzy w rozpoczynającym się sezonie remontowo-budowlanym szukają nowych elementów wyposażenia wnętrz, będą mieli w czym wybierać. Klienci, którym zależy na upolowaniu konkretnych modeli, powinni się spieszyć, kiermasz potrwa bowiem do wyczerpania zapasów.

Dopracowane wzornictwo, reprezentujące klasykę w najlepszym wydaniu lub nowoczesne trendy, oraz jakość, potwierdzona 130 letnią tradycją – Bydgoskie Meble to propozycja dla wymagających. 80% niższa cena to okazja, z której trudno nie skorzystać. Kupując mebel na kiermaszu trzeba jednak pamiętać, że nie jest on objęty gwarancją.

Kiermasz będzie czynny w każdy piątek, w godzinach 15.00-19.00, oraz w soboty, w godzinach 10.00-14.00.  Bydgoskie Meble zapraszają.