Ceramstic w Twojej łazience

Propozycja Ceramstic na wspaniałą łazienkę.

Akwamaryna nieodparcie kojarzy się z orzeźwiającą, morską bryzą. Ta niezwykle energetyczna barwa wprowadzi do Twojej łazienki powiew świeżości. Już pojedyncze akcenty dekoracyjne całkowicie odmienią pomieszczenie. Zastosowane w większej ilości pomogą w zaznaczeniu stref funkcyjnych i uporządkowaniu przestrzeni.

Ceramiczne dekory, umiejętnie połączone z płytkami bazowymi, pomogą nadać łazience niepowtarzalny charakter. Pozwalają na przemycenie do przestrzeni mocniejszych akcentów kolorystycznych, które nie zdominują aranżacji, ale skutecznie przełamią rutynę.

Opp! Origami Aquamarine 90×30 cm to płytki, których powierzchnia przywodzi na myśl poskładaną przez japońskich mistrzów kartkę papieru. Origami to subtelna sztuka, co znalazło odzwierciedlenie w wyglądzie dekoru. Płytka składa się z naprzemiennie połączonych matowych, perłowych i lustrzanych płaszczyzn, ozdobionych sylwetkami papierowych ptaków w barwie akwamaryny. Delikatne akcenty kolorystyczne na powierzchni dekoru doskonale komponują się ze szklaną listwą w podobnym odcieniu.

Ceramstic Origami

Opp! Multicolor Aquamarine jest nieco bardziej wyrazistym dekorem. Orzeźwiające barwy i geometryczna struktura nadają płytkom nowoczesny charakter i przykuwają wzrok. Dekory doskonale prezentują się w strefach funkcyjnych, na przykład wokół umywalki, czy w podświetlonych wnękach. Lustrzane elementy pięknie odbijają światło. Akwamaryna doskonale komponuje się z innymi energetycznymi kolorami: fuksją oraz fioletem. Całość kompozycji równoważą czarno-białe płytki bazowe

Aranżacje z akcentami w kolorze akwamaryny pokazują, że warto przełamać tak modny ostatnio skandynawski minimalizm i spróbować dodać do wnętrz nieco koloru i bogatszej ornamentyki.