Konkurs Diamentowe Rusztowanie

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION zainaugurowany zostanie konkurs branży rusztowaniowej – Diamentowe Rusztowanie.

Firma Layher, jego pomysłodawca i organizator, pragnie wyróżnić i nagrodzić najlepszych wykonawców budowlanych, którzy w swojej codziennej pracy dbają o pełne bezpieczeństwo pracowników i osób trzecich.
Oficjalne rozpoczęcie pierwszej edycji konkursu Diamentowe Rusztowanie odbędzie się podczas najbliższych Targów 4INSULATION w Krakowie (25-26 listopada).

Do udziału zostaną zaproszone wszystkie osoby, wykorzystujące w swojej pracy systemy rusztowaniowe. Celem organizatorów jest wyróżnienie tych wykonawców, którzy odznaczają się profesjonalizmem, bezpieczeństwem oraz wysoką jakością oferowanych usług. Jury zgłoszenia oceni również pod kątem respektowania etyki zawodowej, dbałości o stałe podwyższanie swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach oraz przestrzegania ogólnych norm i zasad prawa budowlanego. Najlepsi otrzymają statuetkę Diamentowego Rusztowania oraz nagrody i wyróżnienia.

Layher

Aby zawalczyć o Diamentowe Rusztowanie, wystarczy wypełnić ankietę zgłoszeniową, dostępną na stoisku organizatora konkursu, czyli na stoisku Layher (nr D72). Dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja aby obejrzeć pokazy montażu rusztowań – systemu TG 60 oraz montażu rusztowań przejezdnych w systemie bezpiecznego montażu P2. Podczas Targów odbędą się również prezentacje ratownictwa wysokościowego oraz izolacji elementów, wykonywany z dostępu linowego.

Pozostałe zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w formie elektronicznej do 15 lutego 2016 r. Na podstawie zebranych ankiet jury wyłoni 10 zwycięzców, którzy w pracy wysokościowej promują stosowanie dobrych praktyk. Zgodnie z regulaminem formuła konkursu będzie otwarta, a udział w nim nie wiąże się z żadnymi kosztami. Organizatorzy na stałe planują wpisać Diamentowe Rusztowanie w kalendarz prestiżowych wydarzeń budowlanych.