Konstrukcja z płyty warstwowej uniwersalną portiernią

Portiernie

Portiernie uchodzą za strategiczne pomieszczenia z punktu widzenia zarządców obiektów. Znajdujący się w nich portierzy poddają weryfikacji wszystkich odwiedzających, wskutek czego gwarantują bezpieczeństwo i stanowią pierwszą, ale bardzo silną barierę przed nieuprawnionymi gośćmi.

Stróżówki z płyty warstwowej są doskonałą opcją wszędzie tam, gdzie siedziba ochrony powinna być usytuowana poza głównym gmachem. Dzięki komfortowym warunkom stworzonym wewnątrz budki pracownik będzie mógł lepiej skupiać się na wykonywanych przez siebie obowiązkach, a więc jego efektywność z pewnością się podniesie.

W co powinny być wyposażone portiernie kontenerowe?

Na stronie Pawilony-kioski znajdziesz przygotowane pod profesjonalną aranżację portiernie kontenerowe. Umożliwiają one szybką adaptację, dzięki czemu czas od momentu posadowienia do rozpoczęcia funkcjonowania skraca się do minimum. Jest to ogromny atut zwłaszcza wtedy, gdy całodobowe doglądanie mienia jest niezwykle pożądane przez właściciela majątku.

Gabaryty są istotną kwestią. Przed dokonaniem inwestycji warto przeanalizować długość, szerokość i wysokość zamawianego budynku. Portiernie muszą zmieścić podstawowe meble biurowe, czyli fotel i biurko. Szafa magazynująca przybory portiera i jego rzeczy osobiste także jest wskazana. Dodatkowy blat wyposażony w podstawowe akcesoria kuchenne też bywa przydatny, podobnie jak wydzielona przestrzeń z oprzyrządowaniem sanitarnym – te sprzęty zapewniają wygodę, jak i sprawiają, że osoba odpowiedzialna za pilnowanie nieruchomości nie musi niepotrzebnie opuszczać swojego stanowiska i udawać się do znacznie oddalonej lokalizacji, żeby zaspokoić podstawowe czynności fizjologiczne.

Gwarancja bezpieczeństwa dla zmotoryzowanych

Obecnie po polskich drogach porusza się coraz więcej nowoczesnych pojazdów uznanych marek. Wydawałoby się, że pozostawienie samochodu w centrum miasta nie grozi przywłaszczeniem przez osoby trzecie, ale jak wskazują przykłady z życia codziennego, zdarzają się i tak zuchwałe kradzieże. Alternatywą dla nie zawsze godnych zaufania ulic są strzeżone parkingi, pilnowane przez ochroniarzy zajmujących stróżówki z płyty warstwowej.

Te niepozorne obiekty są doskonałymi punktami obserwacyjnymi. Duże przeszklenia przyczyniają się do uzyskania przejrzystego widoku na dany obszar – przy odpowiedniej lokalizacji da się osiągnąć pełny wizualny zasięg działki służącej za powierzchnię postojową. Klienci widzący funkcjonalne portiernie kontenerowe strażników chętniej korzystają z usług strzeżonych parkingów, nie obawiając się, że ich maszyny ulegną uszkodzeniu lub zawłaszczeniu.

Atrakcyjny design nawiązujący do sąsiednich kompleksów

Stróżówki z płyty warstwowej często są ustawiane przy wjazdach na teren przedsiębiorstw czy gruntów przynależących do budynków użyteczności publicznej. Nierzadko towarzyszy im szlaban, za którego obsługę odpowiedzialna jest osoba na co dzień zajmująca miejsce w budce. Tego typu konstrukcje umieszcza się na końcu procesu inwestycyjnego – kiedy zarówno gmach, jak i towarzyszące mu obejście zostały już zrealizowane. Dobrze więc, aby portiernie nawiązywały wyglądem do istniejącej zabudowy, udanie się z nią komponując.

Portiernie kontenerowe dostępne na Pawilony-kioski powstają z myślą o wymaganiach zamawiających. Dostosowanie się do wytycznych odbiorców przyczynia się do tworzenia kiosków praktycznych i zgodnych ze stylistycznymi wizjami inwestorów.

Portiernie jako nowoczesne centra zarządzania nieruchomościami

Nowoczesne rozwiązania technologiczne regulują nasze życie. Stróżówki z płyty warstwowej również muszą iść z duchem czasu, dlatego by spełniać się w roli efektywnych centrów zarządzania nieruchomościami, powinny być wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający wydajną pracę obsługującemu. Doprowadzenie do wnętrza sieci elektrycznej i światłowodowej nie przysparza najmniejszych trudności, podobnie jak w przypadku innych instalacji, takich jak wodna czy sanitarna. Im więcej udogodnień, tym bardziej funkcjonalny staje się obiekt, zatem jeżeli istnieje szansa dołączenia się do miejskich magistrali, warto wykorzystać tę opcję.

Artykuł sponsorowany