Ogólnopolski Program Budowlany Roku 2019

23 września rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego. Program ma na celu wyłonienie oraz intensywną promocję najlepszych deweloperów, inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, firm budowlanych, producentów i dystrybutorów materiałów budowlano-wykończeniowych oraz produktów – począwszy od spoiw i chemii budowlanej, poprzez stolarkę drzwiową i okienną, skończywszy na elementach wyposażenia i dekoracji wnętrz. Zgłoszenia do Programu przyjmowane są do 25 października b.r.

Laureatów wybiorą wybitni eksperci branżowi oraz klienci w pięciu kategoriach:

Deweloper Roku 2019

Inwestycja Roku 2019

Firma Budowlana Roku 2019

Firma Roku 2019

Produkt Roku 2019

Ogłoszenie zwycięzców, wręczenie certyfikatów i statuetek wraz z rocznym pakietem promocji odbędzie się 17 listopada podczas finału 69. Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na PGE Narodowym.

Laureatami Programu są podmioty cieszące się renomą i zaufaniem wśród klientów, przedstawicieli branżowych i partnerów biznesowych. O ich wyjątkowości świadczą walory jakościowe, technologiczne, estetyczne i praktyczne. Brana jest pod uwagę także etyka prowadzenia biznesu.

Laureatów Godła: Deweloper Roku 2019 oraz Firma Budowlana Roku 2019 charakteryzuje solidność i wysoka jakość zrealizowanych inwestycji. To firmy za sukcesem, których stoją wybitni specjaliści, w tym kadra zarządzająca umiejętnie dostosowująca ofertę do potrzeb i wymagań najbardziej wymagających Klientów. To przede wszystkim firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

Inwestycja Roku 2019 – (mieszkaniowa i/lub komercyjna) to inwestycja wybudowana rzetelnie z zastosowaniem dobrej jakości materiałów. Charakteryzująca się wyjatkową architekturą, implementacją innowacyjnych ale także praktycznych rozwiązań, zapewniająca komfort codziennego użytkowania.

Produkt Roku 2019 – to produkty będące gwarantem jakości, bezpieczeństwa i trwałości użytkowania oraz zgodności z aktualnymi wymaganiami i trendami rynku. Do produktów w tej kategorii kwalifikujemy m.in.: spoiwa i chemię budowlaną, konstrukcje metalowe i drewniane, izolację budynków, ogrzewanie i wentylację, oczyszczalnie i hydraulikę, elektrykę, podłogi, armaturę, kamień i wyroby ceramiczne, materiały wykończeniowe, okna i drzwi, bramy i ogrodzenia, narzędzia i maszyny budowlane, produkty wyposażenia wnętrz i ogrodów etc.

Firma Roku 2019 – to firmy oferujące wysokiej jakości produkty i usługi branży budowlano – wykończeniowej. Producenci jak i dystrybutorzy produktów wyszczególnionych w kategorii Produkt Roku 2019. Podmioty nagrodzone Godłem Firma Roku 2019 – są swoistym drogowskazem właściwego wyboru. To firmy wyznaczające nowe trendy i standardy na rynku.