Targi Grupy SBS – już w kwietniu w Strykowie!

Już w dniach 22-23 kwietnia w Strykowie koło Łodzi odbędą się kolejne Targi Grupy SBS. W ich trakcie będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą około 80 kluczowych dostawców z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej.

Miejscem, w którym odbędą się Targi Grupy SBS, będzie znajdujący się w Strykowie Hotel 500. W namiotach targowych wystawcy będą pokazywali swoje najnowsze produkty, z chęcią też odpowiedzą na wszystkie pytania odwiedzających. Będzie to więc czas do poszerzenia własnej wiedzy, wymiany doświadczeń i osobistego spotkania się z przedstawicielami największych firm z branży.

Jak co roku w Hurtowniach Grupy SBS organizowana będzie targowa akcja autokarowa. Jeśli więc są Państwo zainteresowani odwiedzeniem imprezy – prosimy zgłosić się do najbliższej Hurtowni Partnerskiej SBS celem zarezerwowania wejściówki oraz uzyskania szczegółów dotyczących wyjazdu.

Zakładamy, że w  tym roku tereny targowe odwiedzi ponad 3 000 instalatorów, handlowców i dostawców związanych z Hurtowniami Grupy SBS. Dla wszystkich gości przewidziano liczne atrakcje oraz grillowany poczęstunek.