92. sklep Castorama otwarty w Mławie

Castorama w Mławie

Od 13 lipca klienci Castorama mogą zrobić zakupy również w Mławie. Sieć otworzyła właśnie swój 92. sklep, z którego będą mogli korzystać również klienci z sąsiednich gmin. Z okazji hucznego otwarcia nowej lokalizacji, Castorama w Mławie przygotowała specjalną ofertę dla swoich klientów. 

  • Sklep Castorama w Mławie znajduje się przy al. Świętego Wojciecha 17.  
  • Na powierzchni 2000 m2 na klientów sklepu czeka szeroki wybór artykułów podstawowych, płytek ściennych i podłogowych oraz przepiękne i duże strefy inspiracji łazienkowych i kuchennych wraz z aranżacjami z wykorzystaniem dostępnych produktów. Dostępna jest również usługa projektowania kuchni, łazienek i systemu szaf modułowych Atomia. 
  • Z okazji otwarcia Castorama Polska przygotowała dla klientów mławskiego sklepu wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą główną jest karta przedpłacona o wartości 5000 zł do wykorzystania w sklepach Castorama. 
  • Do końca lipca, klienci mogą również skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej m.in. -20% na akcesoria do podłóg i płytek. 

Nowy obiekt Castorama w Mławie zlokalizowany jest przy al. Świętego Wojciecha 17. Na powierzchni 2000 m2 na klientów mławskiego sklepu czeka szeroki wybór artykułów podstawowych, płytek ściennych i podłogowych oraz przepiękne i duże strefy inspiracji łazienkowych i kuchennych wraz z aranżacjami z wykorzystaniem dostępnych produktów. Kompaktowa formuła sklepu pozwala na sprawne zakupy z gamy ponad 15 tys. produktów dostępnych od ręki. Pozostałe produkty z gamy ponad  50 tyś. artykułów dostępnych na stronie sklepu internetowego Castorama.pl klienci mogą zamówić online lub telefonicznie z opcją dostawy do Castomatu sklepu w Mławie lub od razu z dostawą do domu. Dzięki usłudze Castomatów Klienci mogą odebrać swoje zamówienie już w ciągu 2 godzin po jego złożeniu. Sklep oferuje również szereg innych usług jak korzystanie z fakturomatów, kas samoobsługowych, czy możliwości skorzystania ze sprzedaży ratalnej, czy bardzo popularnych usług projektowania kuchni, łazienki oraz systemów szaf modułowych Atomia, a także montażu zamówionych elementów. 

Castorama w Mławie

– Oferta naszego sklepu zawiera produkty z różnych kategorii cenowych i propozycji aranżacyjnych. Zarówno profesjonaliści, jaki i klienci szukający rozwiązań zgodnych z najnowszymi trendami, tych również przyjaznych środowisku i planecie, znajdą coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Dzięki świetnie przygotowanemu zespołowi możemy świadczyć fachową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie i chcemy stworzyć miejsce, w którym przyjemnie robi się zakupy i gdzie chętnie się wraca. – tłumaczy Łukasz Wójcik, kierownik sklepu Castorama Mława.

Z okazji otwarcia sklepu Castorama Polska przygotowała dla klientów mławskiego sklepu wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą główną jest karta przedpłacona o wartości 5000 zł do wykorzystania w sklepach Castorama, a także nagrody gwarantowane, jak karty przedpłacone o wartości 20 zł, zestawy narzędzi ogrodowych czy zapachy z serii AromaHome. Aby wziąć udział w konkursie: klient powinien dokonać zakupu dowolnego towaru lub towarów z oferty Castorama Mława w dniach 13.07.2022 r. – 16.07.2022 r. za dowolną kwotę. Otrzymany paragon bądź paragon z NIP stanowi kupon konkursowy. Do soboty 30 lipca w Castorama Mława obowiązuje specjalna oferta promocyjna na wybrane produkty, m.in. -20% na wszystkie akcesoria do podłóg i płytek.

Tekst: Klaudia Walas PR & COMMUNICATIONS

Fot. PR & COMMUNICATIONS