Dywany PCV idealne nie tylko dla alergików!

Dywany PCV

Dywany PCV to doskonała ozdoba wnętrza, a do tego coś niezwykle praktycznego. Sprawia, że pod stopami robi się miło, można bez problemu usiąść na podłodze, a do tego chroni przed zniszczeniem wszystko, co na niego spadnie, co szczególnie sprawdza się w kuchni. Jednocześnie o dywany trzeba szczególnie dbać – szybko wnikają w nie wszelkie drobinki, a do tego są siedliskiem roztoczy, dlatego zdecydowanie nie są polecane alergikom. Na szczęście są takie dywany, które nie powodują problemów!

Zalety dywanów PVC

Łatwe do utrzymania w czystości, odpowiednie na różne warunki, a przede wszystkim pozbawione włókien dywany PCV nie powodują alergii, dlatego są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy z jej powodu nie mogą sobie pozwolić na klasyczne dywany, a jednocześnie potrzebują czegoś na podłogę.

Praktyczny dywan do kuchni

Dywan do kuchni – hit czy kit? Zdecydowanie hit! Dzięki niemu wnętrze nabiera przytulności, można gotować na boso, szybko wytrzepać to, co na niego spadło, chroniąc jednocześnie podłogę. ALE! Trudno wyobrazić sobie pranie dywanu co kilka dni… Dlatego idealnym rozwiązaniem będą dywany PCV, z trwałego, mocnego, odpornego na zabrudzenia, a jednocześnie bajecznie łatwego do czyszczenia tworzywa. Idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko wylania czy pokruszenia. Są niezwykle przyjemne, a przy tym stylowe – z pewnością znajdzie się coś idealnego do każdej kuchni.

Dywan do pokoju dziecięcego

Dobry pomysł – dać ciekawy dywan dla udekorowania pokoju dziecięcego. Zły pomysł – mięciutki, puchaty dywan, który zwija się przy każdy przesunięciu krzesła i ekspresowo się brudzi przy dziecięcych zabawach. Ale i tutaj jest rozwiązanie! Można wykorzystać dywany PCV, które nie tylko będą ciekawą dekoracją, ale sprawdzą się również jako podkładki pod krzesła, które spokojnie wytrzymają szuranie i jeżdżenie.

Stylowy dywan na taras

Jeśli taras stanowi swoiste przedłużenie salonu – powinien być urządzony z głową. Jeśli jednak nie ma się możliwości zmiany płytek czy desek, można wykorzystać… dywan zewnętrzny! Wystarczy wybrać taki, który jest z PCV – tworzywa odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, w tym także na wilgoć i łatwego do utrzymania w czystości. Taki dywan nie tylko pozwoli zamaskować pewne niedoskonałości posadzki, ale przede wszystkim sprawi, że taras czy balkon będą wyglądały o wiele ciekawiej.

Dywany z PCV posiadają różne wzory i kolory, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Sprawdzą się w każdych warunkach!

Artykuł sponsorowany