Listwy i dekoracje w jednym miejscu – Sztukatura.pl

Wykończenie mieszkania bądź domu wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Planowanie i kupowanie poszczególnych elementów do aranżacji wnętrz może przynosić radość, jednak dla osoby, która jest zapracowana, czasem sprawia to kłopot. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w miejscu, w którym znajduje się szeroki asortyment produktów wykończeniowych. Takim sklepem jest Sztukatura.pl.

  1. Listwy podłogowe – propozycja sklepu
  2. Elementy wykończeniowe i dekoracyjne

Listwy podłogowe – propozycja sklepu

Sklep https://sztukatura.pl/ to sklep internetowy posiadający szeroką gamę elementów wykończeniowych. Bardzo istotnym elementem aranżacji każdego pokoju są listwy podłogowe. Pomogą one zamaskować nierówności ścian bądź kable. Dodatkowo są estetyczne i nadają pomieszczeniu elegancki wygląd. 

W ofercie portalu znajdziemy między innymi listwy podłogowe. Ciekawą opcją dla klientów mogą być listwy podłogowe do malowania. Wymianę podłogi robi się raz na kilka, a nawet kilkanaście. Ściany można malować znacznie częściej. Dlatego listwy podłogowe, które można samodzielnie pomalować, to świetna inwestycja. Malując dane pomieszczenie, można również zmienić kolor listw, aby cała aranżacja wyglądała spójnie. 

Oprócz tego sklep Sztukatura.pl oferuje klientom szeroki wybór listw lakierowanych: od eleganckich, bogato zdobionych produktów, do minimalistycznych i nowoczesnych modeli. Obecnie coraz więcej ludzi decyduje się wykończyć swój dom w nowoczesnym stylu. Do popularnych loftów w industrialnym klimacie pasować będą listwy aluminiowe bądź w kolorze inox (szczotkowany mosiądz). Oprócz tego w sklepie znajdziemy produkty potrzebne do montażu, na przykład kleje bądź klipsy montażowe do listw. 

Elementy wykończeniowe i dekoracyjne

Ciekawym elementem wystroju mogą być sztukaterie. Aby nadać wnętrzu niesamowity i niebanalny charakter, warto zdecydować się na dekoracyjne listwy naścienne, które będą stanowiły idealne wykończenie dla linii kasetonów. Wszystkie modele wykonane zostały ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na wilgoć oraz pleśń. Wśród proponowanych modeli znajdą się zdobione, grube listwy oraz bardziej nowoczesne i geometryczne. Ciekawą nowością w ofercie sklepu Sztukatura.pl są listwy naścienne oraz podłogowe, które dodatkowo wyposażono w podświetlenia LED. Ich działanie opiera się na zastosowaniu energooszczędnych diod. Listwy mają specjalne kształty, dzięki czemu światło można skierować w dowolnym, pasującym nam kierunku. Istotna jest również żywotność świetlówek. Mogą one pracować do 11 lat bez przerwy.