SANPLAST SA wspiera Szlachetną Paczkę

sanplast

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, w którym dziękujemy najbliższym za ich obecność i wsparcie, jakim obdarowują nas każdego dnia. Istnieją wśród nas jednak rodziny, którym ten piękny okres nie kojarzy się z niczym radosnym. Mając tego świadomość SANPLAST SA zaangażował się w inicjatywę Szlachetna Paczka, podczas 19. edycji wydarzenia.

Grudzień to miesiąc szczególny. Kojarzy nam się ze świętami, ale dla wielu z nas także z innym, ważnym wydarzeniem – Szlachetną Paczką. Jest to projekt, mający na celu wsparcie prawdziwie potrzebujących, skrzywdzonych przez los rodzin, aby chociaż w czasie świąt mogli zapomnieć o troskach dnia codziennego, dzięki zaopatrzeniu w niezbędne produkty oraz prezenty.

Pomaganie zawsze było bliskie firmie SANPLAST SA.  Na przestrzeni wielu lat, jej wsparcie uzyskały różne inicjatywy kulturalne, sportowe, utalentowana młodzież czy wreszcie szczytne cele. Dlatego też kolejny raz chętnie zaangażowała się w Szlachetną Paczkę.

„Zdając sobie sprawę z liczby rodzin żyjących w skrajnym ubóstwie, skrzywdzonych przez życie, postanowiliśmy i w tym roku dołączyć do akcji. Niezmiernie cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy pomóc. Takie wsparcie ma sens. Mamy nadzieję, że ten gest umili rodzinom bożonarodzeniowy czas, a nowy sprzęt będzie godnie spełniał swoje zastosowanie i służył przez lata.”- podkreśla Małgorzata Hulisz – Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA. Do rodzin trafiły najbardziej potrzebne produkty, także kabiny i brodziki tej marki. „Dla nas zawsze ważny jest człowiek. Przygotowane przez nas paczki trafią do konkretnych rodzin. Rodzin z rzeczywistymi potrzebami, na które chociaż w pewnym stopniu udało się odpowiedzieć.” – dodaje Małgorzata Hulisz.

Artykuł sponsorowany