Branża IT w Hanza Tower

Hanza Tower

Hanza Tower to multifunkcyjny budynek będący elementem infrastruktury biurowo-konferencyjnej Szczecina. Dzięki oddaniu do użytku tego kompleksu powierzchnia biurowo- konferencyjna powiększa się o 3 tys. m kw.

Hanza Tower  to obecnie największe w regionie Centrum Kongresowe i Wystawiennicze będące idealnym środowiskiem dla firm z wielu branż. Możliwość otwarcia tu biznesu ocenia z perspektywy 27 piętra branża IT.

26 maja br. biurowe wnętrza Hanza Tower otworzą się dla przedstawicieli branży IT zrzeszonych w Klastrze ICT Pomorze Zachodnie. Spotkanie odbędzie się na 27. piętrze, niemalże w chmurach. Widoki na panoramę miasta i dania przygotowane przez Piotra Sierocińskiego, nowego szefa kuchni restauracji Hotelu Dana, z pewnością sprzyjać będą networkingowi i branżowym rozmowom. W ramach spotkania przewidziana jest bowiem prelekcja na niezwykle istotny dla branży IT temat waloryzacji cen w kontraktach, zwiedzanie Centrum Kongresowego i Wystawienniczego Hanza Tower i przyległych do niego biur.

Hanza Tower

– Szukaliśmy miejsca, aby zorganizować spotkanie w stylu śniadania biznesowego dla naszych firm klastrowych. Kilka z nich szuka przestrzeni biurowej, stąd nasz pomysł na zorganizowanie spotkania w ciekawym biurowcu o inspirujących wnętrzach – mówi dr Magdalena Ławicka, Dyrektorka Operacyjna Klastra ICT Pomorze Zachodnie, zrzeszającego ponad 70 firm IT z całego regionu.

W 104-metrowej wieży Hanza Tower lokale biurowe zajmują 2, 3, 4 i 5 piętro. Na piętrze 4 są powierzchnie od 113 do 149 m kw., na pozostałych – duże lokale biurowe ok. 600 m kw. Trzy piętra podziemne zajmuje parking na 403 samochody i 120 rowerów.

Katarzyna Żarska

artykuł sponsorowany