Najlepszy fotel do gabinetu

Infrastruktura biurowa ma ogromne znaczenie dla jakości pracy. Zapewnienie wygody i troska o to, aby w trakcie wielogodzinnego siedzenia ciało nie było poddawane zbędnym napięciom, wymiernie wpływają na wydajność. Ale wygodny fotel do gabinetu to również kwestia prezencji, dobrego smaku i pierwszego wrażenia, które wystrój gabinetu robi na każdym z gości. Zaprezentujemy dziś dwa topowe modele – krzesła do gabinetu, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Dobry fotel do gabinetu?

Dobry fotel do gabinetu to taki, który przede wszystkim spełnia wszystkie założenia ergonomii. Oznacza to możliwość zastosowania indywidualnych ustawień, dzięki którym wysokość krzesła czy stopień pochylenia oparcia, pozwalają dopasować mebel do potrzeb użytkownika z uwzględnieniem jego gabarytów i potrzeb. Co więcej, ergonomia to również technologie, po które sięgają najlepsi producenci, wdrażając w swoje projekty rozwiązania, służące komfortowi użytkowemu.

Dobry fotel biurowy to również design. Świetne materiały, które doskonale się prezentują, jakość wykonania z troską o każdy detal i styl, który spaja się zgrabnie z eleganckim wystrojem gabinetu każdego managera.

Czy marka ma znaczenie?

Sama w sobie pewnie nie. Należy natomiast mieć na uwadze, że wieloletnie doświadczenie czy koncentracja na produkcji w wyspecjalizowanym segmencie mebli biurowych, przekłada się na znajomość nowoczesnych technologii, udogodnień i rozwiązań, które wpływają na funkcjonalność, wygodę oraz jakość. Warto więc z pewnością wydać nieco więcej i postawić na renomowaną markę, która zapewni wszystko to, czego oczekujemy od wysokiej jakości krzesła biurowego.

Fotel gabinetowy SONATA HRUA 24/7

Przedstawiamy jeden z najpopularniejszych modeli – fotel gabinetowy SONATA. Zarówno jego funkcjonalność, jak i prezencja, dopracowane zostały do perfekcji. Jak przystało na nowoczesne fotele gabinetowe, krzesło stworzone zostało przez specjalistów z myślą o wielogodzinnej pozycji siedzącej – fotel jest przystosowany do ciągłej pracy. Innowacyjny mechanizm synchroniczny Multiblock dba o funkcjonalność wraz z pneumatycznym podnośnikiem i opcjami regulacji. Elegancka podstawa z polerowanego aluminium dodaje klasy. Wybór tapicerek pozwala dostosować styl do aranżacji gabinetu. Dodatkowo, dla lepszego dopasowania do potrzeb, możliwość doboru kółek do rodzaju powierzchni oraz wyboru opcjonalnego wieszaka na oparciu. Ponadto, na specjalnych zasadach zweryfikowana została trwałość mebla – posiada on Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Fotel gabinetowy LINEA

Kolejny model to nieco niższa półka cenowa, ale wciąż ta sama, dopracowana jakość i świetny styl. Fotel do gabinetu LINEA to wszystkie potrzebne opcje regulacji ustawień, wygodne podłokietniki i wysokiej jakości mechanizm. Producent zapewnił możliwość wyboru rodzaju kółek, opcji dodatkowej w postaci wygodnego wieszaka oraz niezwykle bogaty wybór tapicerek, dzięki któremu bez trudu można dopasować fotel do aranżacji gabinetu. Doskonały styl i elegancka linia będą doskonale wyglądać w gabinecie prezesa, kadry managerskiej, ale to również świetne fotele do gabinetu lekarskiego, w którym obok doskonałej prezencji liczy się przecież także wygoda użytkowa. LINEA to kolejny fotel gabinetowy, który posiada prestiżowy Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex, z całą pewnością nie zawiedzie więc w kwestii trwałości.

Fotele gabinetowe ranking

Na podstawie popularności wyłoniliśmy trzy najczęściej wybierane fotele gabinetowe. Każdy z nich reprezentuje wysoką jakość, świetny design oraz liczne udogodnienia funkcjonalne.

  • Fotel gabinetowy SONATA HRUA 24/7 – doceniany za jakość, styl i niezwykły poziom wygody, który zapewnia użytkownikowi.
  • Fotel gabinetowy LINEA – lubiany ze względu na komfort użytkowy, trwałość i elegancką linię, która świetnie wpisuje się w design nowoczesnych gabinetów.
  • Fotel do gabinetu Ergohuman – wysoka półka mebli ekskluzywnych dla wymagających. Ergohuman nie tylko wygląda niezwykle efektownie, ale przede wszystkim pozwala spędzać długie godziny w pozycji siedzącej bez najmniejszego poczucia dyskomfortu – to prawdziwy Rolls-Royce pośród foteli gabinetowych.

 

 

Artykuł sponsorowany