Ceramika najwyższej jakości

Ceramika opatrzona logo Gardenia Orchidea, marki obracającej się w świecie włoskiej mody i wystroju wnętrz, która została założona w 1961 roku to ceramika najwyższej jakości.

Ceramika włoskiego producenta dotarły już do ponad 120 krajów rozsianych po całym świecie. Obecnym prezesem firmy jest Massimo Bonezzi, który może pochwalić się sporymi międzynarodowymi sukcesami. Bowiem od 1997 roku marka poszerzyła swoje horyzonty i zaczęła tworzyć kolekcje we współpracy z Versace (pod szyldem Versace Home Ceramic Collections).

Versace

Właśnie współpraca z prestiżowym włoskim projektantem mody pozwoliła rozwinąć skrzydła grupie Gardenia Orchidea i doprowadziła do przełomowych dokonań. W rezultacie panele podłogowe, płytki czy kafelki ceramiczne produkowane przez markę stały się jeszcze bardziej pożądane i ekskluzywne.

Przed dwoma laty zadebiutował jeden z ciekawszych projektów ostatnich lat. „Czarująca” kolekcja (z ang. charming” składa się z porcelanowych płytek i paneli, które wyglądają jak najprawdziwszy kamień. Prążkowana podłoga i podobny wzór na ścianach na powyższych zdjęciach tworzą unikalny design, który nie tylko zachwyca, ale i wygląda niezwykle naturalnie.

Dla zainteresowanych musimy wspomnieć, że kolekcja jest uniwersalna i dopuszcza różne wariacje. Dostępne rodzaje płytek dopasowano specjalnie pod kątem każdego pomieszczenia, można więc urządzić cały dom bazując na produktach od tego samego włoskiego dostawcy. Płytki wyglądają niczym marmur i prezentują się elegancko zarówno w salonie, jak i np. w łazience. Odpowiednie zestawienie kolorów ożywi każdy pokój i doda mu okazałości.