Pudła kartonowe – proste przedmioty o szerokim zastosowaniu

Pudła kartonowe

Pudełka z tektury to wręcz niezbędny element podczas segregacji nagromadzonych przedmiotów. Dzięki nim można w łatwy sposób utrzymać ład i porządek, nie tylko w domu, ale także w biurach, sklepach i magazynach. W tym artykule podpowiadamy kiedy jeszcze mogą się przydać oraz jakie inne funkcje mogą spełniać.

Pudła kartonowe – element wyposażenia wielu przedsiębiorstw

Ten uniwersalny przedmiot bardzo często przydaje się w sklepach, restauracjach, różnorodnych punktach usługowych, a przede wszystkim w magazynach. Odpowiednie oznaczenie zawartości pudełka (np. opatrzenie go naklejką lub umieszczenie na jego zewnętrznej części napisu lub adekwatnego oznaczenia) pozwala w szybki sposób sprawdzić co się w nim znajduje, bez konieczności otwierania. Dzięki temu można szybko znaleźć potrzebną rzecz, nawet wśród setek pudeł znajdujących się na magazynowych półkach. Dodatkowo, pudełka kartonowe są lekkie, można je dowolnie składać i rozkładać, dzięki czemu należą do przedmiotów wielorazowego użytku, a przede wszystkim są niedrogie. Nie można także nie wspomnieć o tym, że są wręcz niezbędne podczas wysyłki towarów. Umieszczone w nich przedmioty wystarczy dodatkowo zabezpieczyć folią bąbelkową, a także usztywnić za pomocą taśmy klejącej, co zapobiegnie ich przemieszczaniu się podczas transportu.

Pudła kartonowe – warto je mieć w swoim domu

Poza tym, że przydają się podczas segregacji i wysyłki towarów w firmach produkcyjnych i usługowych, z pewnością warto po nie sięgnąć np. podczas wiosennych porządków w swoim domu. Dodatkowo, pudełka kartonowe z ozdobnym motywem mogą posłużyć jako stylowe urozmaicenie wnętrza, które dodatkowo posiada funkcje praktyczne, a więc np. zastępuje szafkę. Może się więc przydać wszystkim, którzy przeprowadzili się do nowego domu lub mieszkania i jeszcze nie zdążyli kupić mebli. Pudełek z tektury nie może także zabraknąć podczas przeprowadzek. Można w nich umieścić niemal wszystko (książki, dokumenty, odzież, naczynia, pamiątki, itp.), jednak warto wziąć pod uwagę ciężar oraz ilość przedmiotów, które będą w nich umieszczone. Jeżeli więc pod wpływem nadmiaru akcesoriów, spód pudełka zaczyna się uginać, to zdecydowanie jest to znak, że trzeba je przełożyć, gdyż taki pakunek może się rozpaść podczas transportu.

Prowadzisz przedsiębiorstwo i potrzebujesz dużej ilości pudełek w różnych rozmiarach? Czy może robisz porządki lub planujesz przeprowadzkę i tego typu przedmioty są Ci niezbędne? Jeżeli tak, zajrzyj na: https://www.rajapack.pl/kartony-pudelka-opakowania-kartonowe/kartony_C1110.html i zapoznaj się z ofertą. Można  w niej znaleźć m.in. uniwersalne pudełka z automatycznym dnem, które składa się w bardzo szybki i prosty sposób, przedstawiony w  filmiku https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=eYkpiZIpsnE .

 

Grafika: pixabay.com
Artykuł sponsorowany