Konferencja Hale Przemysłowe i Magazyny | Szczecin 2019

hale przemysłowe i magazyny

Problematyka odbiorów budynków produkcyjnych, magazynowych i wielkopowierzchniowych przez organy PSP – teoria i praktyka. Konferencja Hale Przemysłowe i Magazyny | Szczecin 2019

Jesteś inwestorem? Projektujesz lub budujesz hale, magazyny? Zarządzasz zakładem produkcyjnym lub centrum logistycznym? Jeśli tak to przyjdź na konferencję Hale Przemysłowe i Magazyny | 2019! Tym razem spotykamy się w Szczecinie! Zaproszenie do udziału w tegorocznym wydarzeniu przyjął gość specjalny – ekspert merytoryczny konferencji nadbryg. Henryk Cegiełka, ceniony były zachodniopomorski komendant wojewódzki PSP w Szczecinie. Drugi generał na stanowisku zachodniopomorskiego komendanta wojewódzkiego PSP, absolwent SGSP. Od sierpnia 2018 roku aktywnie zajmujący się nadzorem nad bezpieczeństwem przeciwpożarowym i ratownictwem w Elektrowni Szczecin, Elektrowni Pomorzany oraz Elektrowni Dolna Odra funkcjonujących w ramach Zespołu Elektrowni Dolna Odra.

Konferencja „Hale Przemysłowe i Magazyny” to jedyne takie spotkanie dedykowane praktykom, projektantom, konstruktorom, wykonawcom, inwestorom, zarządcom i logistykom, specjalistom rynku hal i magazynów wielkopowierzchniowych (kadra kierownicza, piony techniczne i służby utrzymania ruchu, osoby odpowiedzialne za zakupy, jakość i bezpieczeństwo hal i magazynów), rzeczoznawcom ds zabezpieczeń przeciwpożarowych, Kadrze PSP, instalatorom, zakładom produkcyjnym w temacie projektowania, budowy, bezpieczeństwa, zarządzania i logistyki ze względu na typ konstrukcji i przeznaczenie.

W programie konferencji zachodniopomorskiej m.in.:

  • Innowacyjne rozwiązania w projektowaniu obiektów przemysłowych – hale stalowe
  • Płyty warstwowe jako obudowa budynków halowych. Płyty z certyfikatem FM Global
  • Wodne promienniki jako nowoczesny i energooszczędny system ogrzewania
  • Oprogramowanie BIM w procesie budowlanym na przykładzie Tekla Structures i trimble Connect
  • Wymagania dotyczące oświetlenia awaryjnego: Porównanie norm PN-EN 1838:2005, PN-EN 1838:2013
  • Posadzki przemysłowe – profesjonalne rozwiązania
  • Detekcja gazów toksycznych i wybuchowych

Konferencji towarzyszyć będą również Warsztaty Oświetlenia Awaryjnego w zakresie projektowania, instalacji i konserwacji.

Oprócz samych wykładów będą mogli skonsultować problemy techniczne i projektowe w temacie m.in.:  urządzeń przeznaczonych do zgrzewania tworzyw sztucznych w tym folii dachowych, membran, hydroizolacje, pap bitumicznych, banerów, plandek, płyt konstrukcyjnych, zbiorników i rur z PCV, HDPE, PP ; montażu drzwi przeciwpożarowych, antywłamaniowych, dźwiękoizolacyjnych, systemów kontroli dostępu; rozwiązań do cementowych posadzek przemysłowych zarówno do obiektów komercyjnych jak i przemysłowych. Na stoiskach wystawienniczych dodatkowo będzie można zdobyć cenne informacje na temat materiałów do posadzek przemysłowych, posypek utwardzających powierzchniowo, impregnatów, jastrych, płyt PCV czy wpustów dachowych.

Termin: 27 marca 2019, 08.00-13.30

Miejsce: Hotel Novotel Centrum, ul. 3 maja 31, 70-215 Szczecin
Szczegóły Konferencji: https://bit.ly/2HzF9BZ

Weź udział – BEZPŁATNA REJESTRACJA ON-LINEhttps://bit.ly/2XSrBX7

tel. 22 678 58 25, e-mail: rejestracja@strefauczestnika.pl

Serdecznie Zapraszamy!